Jump to content
Българският форум за музиканти

Emg Select Single Coil


carnalsoul

Recommended Posts

Здравейте колеги ,

 

смятам да си закупя 2 ето такива EMG Select сингъла . Та искам да попитам , някой използвал ли ги е и ако да нека ми даде малко информация като цяло за тези адаптори :cheers2:

 

благодаря предварително ;)

Редактирано от carnalsoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само в случай, че не знаеш...Не се залъгвай от рекламите на Селект, на практика те нямат твърде много общо с ЕМГ освен това че произвеждат адаптери по дизайн на ЕМГ, което не означава че качеството на изработката и материалите с същото. Иначе, ако ти е ограничен бюджета и не очакваш чудеса, ще ти свършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих казал(от опит), че звука им не се различава осезаемо от повечето евтини сток адаптери, само дето са по-скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моите сток адаптори са на Стаг ... така , че евентуално Select-а ще е по-добре , какво мислете ?

 

Аз съм с HSS адаптори и двата сингъла искам да ги сменя , иначе хъмбъкъра след ден два ще е EMG HZ H4 .

 

просто реших ,че сега нямам възможност да събирам пари за Schecter и реших да дам 200 -300 лева за тази китара да е постегна малко :wacko:

 

... и да и аз бях много скептично настроен към моята летва ама взех много да си е обичам ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че тези адаптери че са чувствително по-добро решение, ако избобщо са някакво подобрение.

Единствено ще ти се понамалят микрофониите, ако сега имаш такива проблеми. Ако нямаш - най-добре не давай 300 лв за адаптери на Стаг, а ги запази за Schecter.

 

EMG-HZ е приличен адаптер за стъргане, макар и далеч да не е от любимите ми, но не мога да се изкажа кой-знае колко добре за селектите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

мерси за съвета Евтиме , а какви адаптери ще ми препоръчаш за сингъли . Пари за Schecter-a няма да мога да събера поне още половин година а сега имам пари в наличност просто и ако не ги дам сега .. ще отидат за сметки за телефони и разни други глупости така че смятам да инвестирам в сегашната летвичка :wacko:

Редактирано от carnalsoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.