Jump to content
Българският форум за музиканти

Korg Px4


Recommended Posts

Здравейте :) От много време се гледам така най-големите Прота в youtube с най-добре звучащите кавъри в клипчетата си със Gear задължително го имат този ефект http://www.thewoodshop.20m.com/graphics/korg_px4_02.jpg

Аз пробвах да потърся някаква информация за него ама ептен нищо не разбрах :wub::godbless: На мен някакъв ефект с 213213 ефекта вътре ми изглежда, но може ли някой разбиращ да разясни :) Мерси предварително :ok:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

за и аз го гледах и усанах с впечатление ама... корг съкс. за мене единствения избор е бос

Редактирано от Dball
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка това е джобно процесорче да си свириш вкъщи и на път,за друго не става.Иначе арен звук вади ама си е дигитално,ако ме разбираш няма го живеца....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а я кажи някой готин дисторжън на бос, че съм чувал че те са най-яки, щото аз в нас имам един на Behringer умряла работа, но ми се вързва много добре с комбото и звучи адски добре, но ако нещо я за зала, я някъде не в нас, като реша да взимам някъв по професионален :rolleyes: Става въпрос за нещо за жица- стил траш, мелодик дет и т.н. :blush::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Влез в сайта на бос, всичките им ефекти, които предлагат са със звукови семпли.

От това по-добре не може да бъде.

А и сам ще си съставиш мнение.

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boss MT-2 метал зон на концерти на репетици у вас имаш ВСЯКЪКВИ стилове.Има много геин почти колкото МЛ-2 Това е 2 рия избор тои има повече геин но не е толкова мултифункционален.Аз съм с МТ-2 вече половин година и от горе и съм адски доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Eхх, и аз бях доволен преди години от МТ2, но с времето човек започва да чува някои неща.... сега ми звучат супер пластмасово тия педалчета(не само МТ2, а и всички подобни хай-гейн кривочи на тоя принцип).

Но... спомням си,че метълзон, включен в евтино практиз ампче Fender 15W даваше доста приличен звук за металургия.

За контраст, същият, включен в евтино практиз ампче Маршал звучеше като пълна пръдня, понеже чистия канал на маршалчето не беше съвсем чист и оцветяваше звука в неблагоприятна посока.

Така, че комбото и говорителя му в случая имат много по-голямо значение от педалчето, което да смачка звука.

Без амп всички тия педалчета звучат като кошер с пчели.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eхх, и аз бях доволен преди години от МТ2, но с времето човек започва да чува някои неща.... сега ми звучат супер пластмасово тия педалчета(не само МТ2, а и всички подобни хай-гейн кривочи на тоя принцип).

Но... спомням си,че метълзон, включен в евтино практиз ампче Fender 15W даваше доста приличен звук за металургия.

За контраст, същият, включен в евтино практиз ампче Маршал звучеше като пълна пръдня, понеже чистия канал на маршалчето не беше съвсем чист и оцветяваше звука в неблагоприятна посока.

Така, че комбото и говорителя му в случая имат много по-голямо значение от педалчето, което да смачка звука.

Без амп всички тия педалчета звучат като кошер с пчели.

 

хахаха ;) ясно :) Ампа ми е лампов Black Heart там от серията Little giant и съм адски доволен от него за около 500 лв го зимах там 512 или нещо от сорта и в магазина с 1 и същи ефект и с ESP китара по ми хареса как звучи (всм с дисторжън с висок гейн) от 1 маршалка за същите пари горе-долу, така че предполагам босовете добре ще звучат :punk_guitar: Мерси за мненията и че ме ориентирахте :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.