Jump to content
Българският форум за музиканти

Project Megadeth


Darkofusa

Recommended Posts

Здравейте ние с моята група правим кавъри на Megadeth ако има фенове на тази група това е специално за тях.

STAY METAL!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свирени са на един път нали... няма наслагвания и кръпки? Ако е така- браво!

Добре са станали, само малко забележки за китарите, леки разминавки(наTrain of Consequences осезаеми), а солата не са научени като хората, доста омазани моменти, но ритъм китарите са добре. Баса много тихо го чувам на някой песни.

Браво на барабаниста!

Жалко че нямат вокали някой, особено Family tree щеше да ми е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega, определено са наслагани. ;)

 

@Darkofusa - поздравления за избора на нелесна група с нелесни песни!

Коментарите ми са към Symphony & Family Tree, че тях ги свирим и ние и им знам и червата. :greenangel:

 

Симфонията:

- Не влизате заедно на up beat (auftakt) местата и се получават кофти разминавания;

- Солото има още ДОСТА да се учи (то си е доста изродско, де);

- Двугласа на 2 и 3 припев е доста измислен;

- Дръмса на места свири странни неща (сигурен съм, че нарочно е така), които обаче не стоят добре. По-конкретно започва припева с нещо като халф тайм и после преминава в нормален бийт.

 

Дървото:

- Темпото е бавно и МНОГО променливо;

- Има доста набиващи се на ухо неточни бендове и фалшиви тонове на прехорусите и малко на солото.

 

БДУ, можете да си помогнете с Мегадетските китарни ДВД-та на Лик Лайбръри, които са доста точни. ;)

 

С най-добри чувства и пожелания за успех по-натам! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega, определено са наслагани. :thumbs_up:

Ами аз изходих от това че ефекти се првключват със закъснение(примерно соло блендата се изключва на места малко след като вече е почнал риф).

Както и да е. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички парчета са записвани от репетиция и не са наслагвани.

Записа е направен при Данчо Лазаров и не сме целели да са кои знае какво като саунд това е просто репетиция все пак.

За китарите знам, че има доста работа по тях, но момчетата са добри и знам, че ще се справят.

Symphony of Destruction се мъчих аз да пея, но да свириш на барабани и да пееш е много шит затова си търсим вокал.

За забележките съм благодарен на колегата Baby Thomas ще наблегнем на тези неща със сигурност.

Благодаря на всички радвам се ако наистина ви харесва това, което правим. :surprise::):D STAY METAL!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте добри. Справяте се супер достойно, особено соло китариста.. да свириш Марти Фридман е занимавка за полубожества. Респект !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Браво за Family Tree, Trust и Disconnect. Добре сте се справили. :hysterical: Angry Again също не беше зле. Отново се подсещам колко по-солидно е творчеството на Мегадет през 90-те и началото на новия век, в сравнение с това на Металика.

 

Нооооо да не изместваме темата.... :crying:

 

Train of Consequences не я слушах, щото не ме кефи много-много.

 

За Торнадото ще отделя специално внимание, понеже ми е любимата им песен. (Всъщност, това е най-добрата им песен)

Първо, с изключение на солото и евентуално последните два рифа, песента не е особено трудна. Не мога да повярвам, че на другите песни успяхте да забиете толкова добре, а тука - толкова зле. Брутални разминавания в ритмирането, фалшивости и т.н. За пеенето - или да се пее през цялата песен, или никъде :hysterical: Избрали сте да свирите основния риф с мютване, което си е ваша воля (все пак е кавър), но все пак си мисля, че има причина оригинала да си е без. :girl_cray2:

 

Но все пак е репетиция, нека не бъда толкова суров. Добре свирите. Само така. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.