Jump to content
Българският форум за музиканти

Victor Wooten


jeremy

Recommended Posts

здравейте!

 

Наскоро ми попадна в интернет еддна книга-Bass Method,Victor Wooten -Steve Bailey..............Невероятна е и я препоръчвам на тези които я нямат.По много як начин са обяснени парчета ,има обяснение за всяко едно и след това са нотирани.

 

Някой друг да я има или да е фен на Victor Wooten ?????????????

Или да свири с неговата така известна техника????????????????????

 

ИЛИ СЪМ САМ????????????????????? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почитатели на Victor Wooten да искаш тук - включително и c'est moi!!! :rolleyes:

Малко информация за въпросната книжка да дадеш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wow:

Слушаме със всички уши!

Кажи ни къде, кога, как, защо...

Да си кажа честно не знам нищо за негова техника - на този етап съм само фен на музиката! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм супер фен на Уутен !! :)

Имам му и оригиналната книга the best of Victor Wooten и няколко концерта от басс дейс (има ги в мулето)

Като стана дума за него любимият му албум ми е Yin Yang и първия vital tech tones : луд албум !!!

А по техниката на Уутен... Доста яко звучи ама трябва доста практис :rolleyes: За сега се опитвам да свиря дърпането на струната с показалеца и безименния бързо. До някъде става, ама много много не го ползвам ;(

 

Абе хеви метъл му е майката ;) ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко :D ! Хеви метъл слап цепи мрака! Кой ли не е пробвал некъв зъл китарен риф и плякания Утдоли :D:headbang: ...

Vital Теch Tones? Това да не е албум с някаква група?

Нека Mephistofel сподели с останалите за книгата. Много сме му благодарни от сега. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм фен на Wooten и се пробвам с тоя tapping, ама засега само за пред мене си :D Ама наистина кажи как се казва книгата, откъде да я свалим и т.н. мисля, че и други хора от форума ще се заинтересуват. КАЗВАЙ ВЕДНАГА, ЧЕ ЩЕ ТЕ ПРАВИМ ДА YOU CAN'T HOLD NO GROOVE ;):D:headbang::godbless:

 

P.S.: Nikifena, аз го докарвам това с double plucking, ама с показалеца и после със средния. Това за показалеца и безименния нещо ми е мъгла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S.: Nikifena, аз го докарвам това с double plucking, ама с показалеца и после със средния. Това за показалеца и безименния нещо ми е мъгла.

Щот съм проз :godbless:

с показалеца и средния имах предвид :D))

 

Иначе книгата с Виктор Бейли е има в мул3то :headbang: бетер със аудиотраковете към нея..

 

а vital tech tones е банда май със Скот Хендерсън и Стив Смит на барабани.. ако не се лъжа ... Невероятна банда просто !! луд джаз ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост не мога да дърпам от мулето по непонятни за мен причини. Ако някой има идея как да се добера до нея по друг начин, целият съм в слух.

 

А иначе Vital Tech Tones наистина е със Уутън/Хендерсън/Смит(баси пича е тоя:godbless:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост не мога да дърпам от мулето по непонятни за мен причини. Ако някой има идея как да се добера до нея по друг начин, целият съм в слух.

Ще ти е метна някъде ако не забравя.... :godbless:

Редактирано от Nikifena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Търговище(от където съм аз) имам видео уроци на Уутън и като се прибера може после да ги донеса насам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имам:

Book - Bass Method - Steve Bailey & Victor Wooten - Bass Extreme

ама няма траковете, ще потърся допълнително ...

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пак,Nikifena е прав като казва че въпросната книга я има в мулето.

Който не може да тегли от там ако иска да я има може да ми пише и ако е от София може да се рзберем да му я драсна на едно дискче.

 

А и може ако има хора навити да се скиваме и да обменим опит за въпросната техника на Wooten.Ако това не ви притеснява,мисла че може да е готино!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.