Jump to content
Българският форум за музиканти

Клинчът дойде!


Recommended Posts

Взе да застудява тука,пуста зима пак иде!Както и да е де,за да смажем ставите всяка репетиция сега требе да се започне с физкултурна загрявка...около 20 минути поне:

Warm-up Jam

Тъй че наздраве на феновете на джем музиката ;):happy:

 

Владо

Редактирано от Vlado_Abroad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе да застудява тука,пуста зима пак иде!Както и да е де,за да смажем ставите всяка репетиция сега требе да се започне с физкултурна загрявка...около 20 минути поне:

Warm-up Jam

Тъй че наздраве на феновете на джем музиката :D  :happy:

 

Владо

Ще пусна пост тук след 20 мин. като го чуя цялото ;))) , но едно мога да кажа , не мога да го спра .... успя да ме накараш да ви слушам цели 20 мин. :ph34r:))

 

 

Много свирите ... спор няма ... хареса ми импровизацийката .. макар че мааалко зацикля покрай основната пулсация ... ма то няма как ... нали е джемче ....

Много свириш бе Владоооооо ...... искам и аз така :)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз го слушам сигурно вече 3-ти час и още не ми е писнало :D Не че толкова го слушам де, ама и не ми се ще да го спирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Леле .. незнам ама тва си го слушам откакто е поустнато тук. Я се издайте кои сте :)

Ми аз съм също така има басист и барабанист в триото.Лошото е ,че сменям Интернет провайдърите сега и тоя сайт май безвъзвратно ще го загубя.Тъй че сваляйте и слушайте, ако още може.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А триото е ?

 

аха то май не сте в БиДжи а?

За съжаленние,не.Но ако нещата вървят добре,кой знае може някой ден и това да стане,ако ли пък не скоро се очертава някакво ЦД.Мерси,че си му обърнал внимание.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаленние,не.Но ако нещата вървят добре,кой знае може някой ден и това да стане,ако ли пък не скоро се очертава някакво ЦД.Мерси,че си му обърнал внимание.

 

 

Владо

 

ЦД ... искам го :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за хубавите коментари и че изровихте тази тема от прахта.Относно ЦД-то се целим някъде към средата на 2006,има неща да се доизяснят извън музиката.А дотогава,ще се утешаваме с предстоящото бас ЦД на нашия съфорумник ГЕО,където аз съм поласкан скромно да допринасям редом с отбрани чудовища/музиканти от форума.

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.