Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся помощ


Recommended Posts

Здравейте,

 

Начинаещ китарист съм и имам няколко въпроса ,без които не може.Какво мислите за учител в началото и после да действам сам?Или може направо да почна сам и така да си се уча.

 

Относно ученето на песни съчо се чудя.С табовете ми изглежда сравнително лесно,но в последствие ще е трудно да запомням всички табове на дадени песни.Как според вас се учат най-лесно песни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките ти въпроси са обсъждани БЕЗБРОЙ пъти вече. Ползвай ТОВА и си готов. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здравей!

 

Ами виж сега-аз от 6-7 месеца свиря и знам доста песни.Отначало ходех на учител,но прекъснах и почнах да уча на GuitarPro.Табовете се запомнят с опит аз не ги запомням не като ноти,а по самия гриф.С времето ще разбереш за какво ти говоря :greenangel:.Ако има нещо ми пиши ЛС да ти помогна.Дотогава си намери добър учител.

 

Поздрави!

Редактирано от Malcolm_Young
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно ученето на песни съчо се чудя.С табовете ми изглежда сравнително лесно,но в последствие ще е трудно да запомням всички табове на дадени песни.Как според вас се учат най-лесно песни?

 

Със слушане!!! И по-малко гледане на табове!!! И най-вече със свирене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^+1

 

Тръгвай на уроци. Най-добре е така. И наистина. Ползвай табовете за основа, от там на сетне си развивай слуха. (В случай, че ще го караш на самоубочение с табове).

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да стане поне прилично добър - ДА ЗАБРАВИ ЗА GuitarPro като основен источник! Ползвайте го само за бекинг трак ако не намирате в нета или за миди сорс за дръм програминг!

Не заучавайте парчетата по прагове - научете ги по ноти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.