Jump to content
Българският форум за музиканти

When I Think About You ......


Recommended Posts

Това е една моя идея , която записах специално за съпругата ми ....... ако има ентусиасти и хора на които им харесва насоката на инструментала ще се радвам ако се включат и добавят нещо , най вече перкусии , барабани и пиано да кажем , а за баса предполагам Гео е насреща <_<)) . Добре са дошли всички ..... А ето и парчето When I Think About You

 

Ако има мераклии нека пишат тук :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю DeathZone, изключително съм впечатлен от композицията ти и честно казано не мисля, че трябва изобщо да и се добавя нещо. Дано съпругата ти я оцени по достойнство. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за хубавите думи ....... знам че може да стане още по добре ако се добави поне бас и малко перкусий , дори пиано ще му дойде екстра ..... инче си мисля че най хубавите или поне най искрените неща човек ги мисли, когато е тъжен или самотен .... така е и в случая .....Снощи го пуснах на съпругата ми и тя го хареса, независимо че е далеч от подобен стил.

Все пак ако някой смята че може да допринесе или да допълни нещо е добре дошъл :)))

Ооооппс забравих ... ами към края има място за солца ... не е за изпускане ей ......... :)))

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен максимум някой маракас и тихичко пианце тук таме - такова като на лиричното отклонение на Manhattan на Eric Johnson.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен максимум някой маракас и тихичко пианце тук таме - такова като на лиричното отклонение на Manhattan на Eric Johnson.

мдаааа вярно ... звучи добре .... може би ако се претрупа ще се загуби личния момент ....... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една моя идея , която записах специално за съпругата ми ....... ако има ентусиасти и хора на които им харесва насоката на инструментала ще се радвам ако се включат и добавят нещо , най вече перкусии , барабани и пиано да кажем , а за баса предполагам Гео е насреща :godbless:)) . Добре са дошли всички ..... А ето и парчето When I Think About You

 

Ако има мераклии нека пишат тук :godbless:

Роска,нали му сложих бас преди време на това парче?не ти ли хареса? :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е една моя идея , която записах специално за съпругата ми ....... ако има ентусиасти и хора на които им харесва насоката на инструментала ще се радвам ако се включат и добавят нещо , най вече перкусии , барабани и пиано да кажем , а за баса предполагам Гео е насреща :godbless:)) . Добре са дошли всички ..... А ето и парчето When I Think About You

 

Ако има мераклии нека пишат тук :godbless:

Роска,нали му сложих бас преди време на това парче?не ти ли хареса? :godbless:

Ми бях сложил едни гадни чукалки тогава и омазваха работата ... та за това сега ги махнах и реших да видя какво ще излезе, а баса ти винаги е бил точен и на място :headbang:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се отказвам повече да коментирам записите на DeathZone, защото винаги оставам спийчлесс. :blink:

 

 

Много добро, честно!!! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено много ми хареса! Като цяло ми прилича на Висенте Амиго,но като настроение,а не като буквални пасажи. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер яко :metalist::metalist::metalist::cheers: изкуството е гениално само когато е искрено :cheers::cheers:;)

;):cheers::cheers::cheers::cheers: абе понякога трябват и помощни средства , но признавам инструменталчето е правено на трезва глава :)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много готино бразилско настроение вкарва парчето-едни конги биха му паснали идеално-можеш и сам да си ги изсвириш ако ти идва отвътре-тургаш микрофонче над два обърнати кашона и и само потупваш ритмично и с некое акцентче-честно бе,съвсем възможно е ако те кефи :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.