Jump to content
Българският форум за музиканти

Dream A Little Dream (guess Who)


Recommended Posts

С колегата Polyphone решихме да поднесем на вниманието ви това кратко и мечтателно изпълнение. (И аз много му благодаря за милата инициатива... :thumbs_up: )

Чакаме солиращия инструмент за схемата по средата. Говорих с човека, той каза: "Ше видиме"...

Междувременно се разбрахме, че няма да взимаме пари за "вход", ако някой реши да се включи.

 

Dream a Little Dream_Polyphone & Angelina

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/101857921/966d...3_dream_of.html

 

Ето го, щом няма да вземате пари. :thumbs_up: Свирих само където сте оставили местенце, не исках да ви развалям хубавото пеене с контрапункт, за да не стане натоварено. Не знам с кого сте говорили да прави соло и на какъв инструмент, ама аз не можах да се сдържа - парчето ми е много любимо, фен съм на Вълчо и много хубаво сте го направили! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, много се раздвам, че ви хареса!!!!! :)

 

От моя страна парчето не е много изпипано, особено инструменталната част ми е доста дилетантска - толкоз мога, но поне е от сърце! А колежката Анджелинка го е изпяла много нежно и лирично, та чак ме очуди приятно, имайки придвид мощния й и внушителен глас!

 

 

Боби, брат, супер е станало солото ти!!!!! Много блусарско, но и с много неочкавнани стъпки! :)

 

 

vanboy, това е малко инцидентен преводачески дует, който спретнахме. Гласовете ни не са много съвместими поради факта, че моя тембър е доста тих и мек и спрямо колежката звуча малко като хор от църковни мушици, който се промъква тук-таме за цвят. :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Polyphone,имаш и страхотно чувство за хумор-това с църковните мушици и т.н....но истината е,че понякога различия като вашите правят проекта още по-интересен-в случая и 2-мата сте влезли перфектно в стила на тази песен!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Polyphone,имаш и страхотно чувство за хумор-това с църковните мушици и т.н....но истината е,че понякога различия като вашите правят проекта още по-интересен-в случая и 2-мата сте влезли перфектно в стила на тази песен!

 

Еее, мерси за благите морски думи, vanboy ! :hysterical:

 

Ако кака Ейнджи се съгласи, можем да спретнем някой ден пак някоя романтична манджица. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, добре че беше Polyphone - да подеме инициативата и да свърши цялата работа по аранжирането. Аз изпях само един основен глас - и готово.

 

Радвам се, че ви харесва. B)

Да си призная, малко съм "омръзнала на себе" си в такова амплоа..., но ми става топло на душата, като чета.

Пак ви благодаря за отзивите и стискам ръка на подстрекателя! ;)

 

П.П. Йоце, кларинет ще е солото. Ама не се извинявай, че не си устискал, то, като гледам нагоре-надолу из форума, си на такава вълна. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееей, мерси, колеги, възрадвахте вълчата ми душа! :thumbs_up: :thumbs_up:

 

 

 

пп

 

Ангелинке, каке, то се е видяло, че от превеждане няма да забогатеем, давай да правим дуетен албум! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво - стилно, класно! Не е нито като Биг Мама Кас, нито като Ела и Сачмо - една културна ваша версийка, която си остава вярна на духа на парчето. Много приятно - и чакаме клар'не-то. (Аз като китарист, най обичам 'другите' инструменти :) ).

 

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и Браво и на двамата :godbless: Доколкото прочетох на Polyphone за цялостната инициатива,

а на Angelina само за единия основен глас :)

 

Абе както биха казали чуждениците, ю мейд май дей :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.