Jump to content
Българският форум за музиканти

Мислите ли,че китарата ви е "жива" ?!?


Snowwhite

Мислите ли,че китарата ви е "жива" ?!?  

147 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не, тя ми говори на мен и то на няколко езика :D Обсъждаме заедно екзистенциалния материализъм във филсофията на Хегел и Шопенхауер :green: :lol::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFF/

Шопенхауер не е насочен към екзистенциален материализъм!

Иронията е уместна обикновено когато е подплатена със знания?!

 

Иначе след този пост, да знаеш, че китарата ще ти е обидена, а и Музата - както споменах някъде другаде няма да ще да ти прави свирки известно време! :lol:

 

Но успех! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре ще взема да и се извиня на китарата и да и поднеса цветя може и на кино да я заведа, че сигурно няма да иска иначе да свири повече :D

 

Музата - както споменах някъде другаде няма да ще да ти прави свирки известно време! :D

 

Това за музата въобще не го разбрах, да не би да прекаляваш с някой субстанции? :lol:

 

За Шопенхауер може да се поспори, защото той е повлиял на много по-късни философи свързани именно с тази материя.

 

P.S. Иначе извинявай, но ти да не си фетишист? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от време на време си мисля че има нещо в нея, което е единственно и неповторимо, и го имат само моите си китари...дали са живи не зная...в някои моменти да...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
Отговорено (Редактирано)
...

 

Tи пишеш ли все още в тоя форум бе жена??? :o

Къде се изгуби, не сме се виждали от хилядолетия.

Гледам ,на профила ти пише xxxx мнения(1 за деня)!

Трябва -_-:unsure: !

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Темата ме кефи. :unsure:

Моите китарки не знам дали са "живи", но всяка си има собствено име и се радва на специално отношение -_-

Вашите китари имат ли си имена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи пишеш ли все още в тоя форум бе жена??? :unsure:

Гледам ,на профила ти пише xxxx мнения(1 за деня)!

Няма я, от бая време не пише, виж че и тази тема е от преди 4 години. А това че е 1 мнение на ден, е броя мнения разделен на времето откак е регистрирана в дни, така че....към 1 ще да е. -_- А дали чете поне, и аз нямам идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм забелязал нещо при моите МИЛИЧКИ женички - всяка си е със собствено изражение и всяка има различна структура. Едната е по - твърда, другата е по-лека, третата е по- мазна -_- к'во да ги правя....всички си ги обичам, дали ми се сърдят - не знам, но когато докосна някоя тя определено почва да ми говори. Когато ми е много кеф и загубя контрол над движенията и докосванията си я оставям без коса, но това не е проблем - природата ги е измислила да си сменят косите :o Все още не сме минали на садо мазо, ама .... знае ли се :P:hysterical::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.