Jump to content
Българският форум за музиканти

The Voice Of Innocence


Recommended Posts

ето линка , за съжаление е достъпен само в БГ

The Voice of Innocence

 

надявам се да ви хареса ......

 

 

 

и както винаги ще чакам Гео да удари едни истински басове и да звукне още по добре :D)))))

 

 

опппс в бързината обърках името на темата ..... парчето естествено се казва The Voice of Innocence

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей на това му викам подобаващо заврщане. поздравления !!!

Благодаря ти , гледам и ти като мене без бой се не даваш :D))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много,много ми хареса това парче.Синът ти ще се гордее с теб след време!!! ;):D:D

Благодаря ти Гео , а аз ще се гордея ако продължим и занапред с общи усилия ........ :D:D:D:D;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко е и ме изкефи много.Другите неща ти ги казах на кю-то.Евала!!!

 

 

 

 

Владо

Благодаря ти далечен приятелю , радвам се че ти е харесало ............ :D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей на това му викам подобаващо заврщане. поздравления !!!

Благодаря ти , гледам и ти като мене без бой се не даваш :)))))

е няма как. нали все някой трябва да поддържа фронта :) утре 2 седмици заминавам за Словакия при роднините и ще съм без китара...

да свириш и за мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей на това му викам подобаващо заврщане. поздравления !!!

Благодаря ти , гледам и ти като мене без бой се не даваш :)))))

е няма как. нали все някой трябва да поддържа фронта :) утре 2 седмици заминавам за Словакия при роднините и ще съм без китара...

да свириш и за мен :headbang:

Задължително и поздрави на роднините в Словакия!!!! :)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса много. Общото звучене ми напомня Al Di Meola, а специално това на китарата - малко Terje Rypdal. Много приятен и добре пипнат звук. Имам една малка забележчица само и една препоръка: на места китарата и баса май лекинко поизлизат о тоналността не баш на място от което като че ли парчето звучи леко неубедително, но може и да е търсен ефект. А ако боцнеш и в края малко от семплите на бебчото мисля, че ще е логически завършек, а и пак ще напомни за името на композицията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми хареса много. Общото звучене ми напомня Al Di Meola, а специално това на китарата - малко Terje Rypdal. Много приятен и добре пипнат звук. Имам една малка забележчица само и една препоръка: на места китарата и баса май лекинко поизлизат о тоналността не баш на място от което като че ли парчето звучи леко неубедително, но може и да е търсен ефект. А ако боцнеш и в края малко от семплите на бебчото мисля, че ще е логически завършек, а и пак ще напомни за името на композицията.

Благодаря ти за мнението , наистина си прав , де да знам , китарата е изцяло импровизация , което е и добре и не чак толкова , то така или иначе Гео ще запише баса , та ще решим малко от проблема. Ще накарам Даниел (моят бебок) да си запише наново партията с плача щото не стига че е кратка , пък и изпята на прима виста :D))))) :violin: :D:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.