Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв амп имате ?


wessy

Какъв амп имате ?  

150 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Ей го моето животинче  :inlove:  :inlove:  :inlove:

жесток преамп :D поне на вид :D ама предполагам че звукът не отстъпва :D

 

бтв ти май бая гиър на берингер имаш :D моя мик преамп е много радващ :D

Мдам, много яко звучи ;) Има някакви по-малко и повече известни хорица които са го ползвали или ползват в момента това чудо (Listen to Zakk Wylde used it on the No Rest For the Wicked album with ozzy 1988. Children of bodom uses it and Stone used it too in the 80´s.), но мен това не ме грее - важното е дали на мен ми харесва, а определено много ми харесва.

 

Иначе на Берингер съм посъбрал някои нещица. За сега ми вършат добра работа и не мисля да ги изхвърлям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://img.photobucket.com/albums/0603/cjr71244/Dscf0008.jpg ами аз имам ето тая АДА и хич не е лоша,някой да я иска?

Аз :band1:

ами хайде де ,докога ще те чакам,айде че строя и ми требват парички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич, има ли звук в тоя спайдър ? хората много го плюят като цяло ама те в УСА ги знам кфи са откачалки и сичко плюят:band1: кефи ли та достатъчно че да не искаш да го сменяш примерно така да си задам въпроса? ;) и бтв интересно ми е тая китара на Лайн 6 как звучи? кат са слуша личи ли си че е моделинг или си звучи нормално?

Хахахаха, ми нека си го плюят хамериканците... ;)

Аз по-метъл амп(като за цената си) от това не съм чувал.Все пак не е нещо свръх-неземно, но за моя вкус към силно изкривен звук и максимална плътност Line6 Spider II Head 150 се оказа перфектния избор. Бих го сменил след време с нещо по-ново на същата марка, но за сега съм повече от доволен. Относно Variax 500 както предполагам знаеш тя е с пиезо под струнника и вграден процесор за китарни симулации.Има скромноя избор от 26 различни модела измежду които Gibson Les Paul, Fender Tele & Stratocaster, Rickenbaker 6 & 12 str. както и широка гама полу-акустични и акустични китари.Имам малко пробички записани с нея и Line6 POD xtLive директно в компа:

ТУК е една от тях. Кажи си мнението дали според теб това е дигитално модулиран звук на електрическа китара?! :band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://img.photobucket.com/albums/0603/cjr71244/Dscf0008.jpg ами аз имам ето тая АДА и хич не е лоша,някой да я иска?

Аз :band1:

ами хайде де ,докога ще те чакам,айде че строя и ми требват парички

парички - ама ги няма по дърветата...

:band1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://img.photobucket.com/albums/0603/cjr71244/Dscf0008.jpg ами аз имам ето тая АДА и хич не е лоша,някой да я иска?

Аз :band1:

ами хайде де ,докога ще те чакам,айде че строя и ми требват парички

парички - ама ги няма по дърветата...

:band1:

цената е добра,събирай по бързо докато съм в промоция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://img.photobucket.com/albums/0603/cjr71244/Dscf0008.jpg ами аз имам ето тая АДА и хич не е лоша,някой да я иска?

Аз :band1:

ами хайде де ,докога ще те чакам,айде че строя и ми требват парички

парички - ама ги няма по дърветата...

:band1:

цената е добра,събирай по бързо докато съм в промоция

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.