Jump to content
Българският форум за музиканти

Поглед в бъдещото ... а може би в настоящето


fire_garden

Recommended Posts

Въобще не е в бъдещето... Не само е в настоящето, даже си "закъснял". :thumbs_up:

Ако проучиш малко нещата, съвсем ще се уплашиш.

http://www.youtube.com/watch?v=yJQNbpGRm6U <-- Вземи това за пример. Изгледай го цялото и виж колко сериозно се приема всичко.

Разгледай и Related Videos. Ще се шашнеш. :bravo:

Само още един пример. Като напишеш само guitar в търсачката на youtube, първите предположения, които ти вади са... guitar hero.

Епизода на South Park не е поглед в бъдещето, а гавра със сегашното положение. :)

Иначе е много як наистина. Изкефи ме хероиновата игра. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Въобще не е в бъдещето... Не само е в настоящето, даже си "закъснял". :)

Ако проучиш малко нещата, съвсем ще се уплашиш.

http://www.youtube.com/watch?v=yJQNbpGRm6U <-- Вземи това за пример. Изгледай го цялото и виж колко сериозно се приема всичко.

Разгледай и Related Videos. Ще се шашнеш. :)

Само още един пример. Като напишеш само guitar в търсачката на youtube, първите предположения, които ти вади са... guitar hero.

Епизода на South Park не е поглед в бъдещето, а гавра със сегашното положение. :)

Иначе е много як наистина. Изкефи ме хероиновата игра. :P

 

:D

 

Даааааааам - нещата се изменят. Като се има предвид, че бъдеще, настояще и минало са относителни понятия и всичко се случва сега си абсолютно прав. А и не е нужно да си философ или гуру за да го кажеш това - то се вижда около нас :) Как ли би гледал Бах, ако отиде на концерт на примерно Ритон и види как "пеят" върху бекинг трак, който умел пич пуска - музика дааа. Живо изпълнение!

 

ПП Относно заглавието - просто това ми хрумна да напиша!

Редактирано от fire_garden
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохо.. ако ще почваме с философските теми.. в Говорилнята вече има една за дежа-вю-то, мисля, че можем да се вмъкнем с една дискусийка "минало, настояще и бъдеще - реалност или фиктивни понятия" :D

 

Извън рамките на шегата - прав си, реалността е друга сега. Но не гледай само от лошата страна на нещата. :) Дигитализацията може и да убива живата, "истинската" музика, но.. от друга страна предоставя много нови възможности. :) А дали всичко ще е изкуствено или не.. мисля зависи най-вече от самите нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохо.. ако ще почваме с философските теми.. в Говорилнята вече има една за дежа-вю-то, мисля, че можем да се вмъкнем с една дискусийка "минало, настояще и бъдеще - реалност или фиктивни понятия" :)

 

Извън рамките на шегата - прав си, реалността е друга сега. Но не гледай само от лошата страна на нещата. :) Дигитализацията може и да убива живата, "истинската" музика, но.. от друга страна предоставя много нови възможности. :) А дали всичко ще е изкуствено или не.. мисля зависи най-вече от самите нас.

 

Хиче даже не гледам негативно. Просто е различно. Следя с интерес така да се каже :D Времената се менят, но от анимацийката поне ме кефи, че ясно се вижда посланието, а аз бих го интерпретирал така - независимо дали свирим на автентичен инструмент, на електрическа китара или на пластмасов контролер основните неща в живота са си едни и същи. Много ясно, че не бива да се плашим от промяната! Тя е факт и определено е забавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

South Park - рулира. Много добро филмче и серийки.

 

"Я дай сега 'Johnny The Fisherman'!"

"клик-клик-клик-клик... клик-клик-клик-клик..."

 

Умрях от смях просто!!! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.