Jump to content
Българският форум за музиканти

Cort или Ibanez


Daniel_K

Recommended Posts

Кое точно им е било "гола вода", което да е било "облечена вода" при аналогични като цена и тип китари от конкурентни марки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gibson , Jackson (6 струни) а фаворита ми е 12 струнен Фендър ! ! !

 

ако ще си дънкаш еи така за кеф не ти трябват 12 струни но все пак ето да видиш какво представлява

 

 

ето ти и Ибанез 12ка

http://www.youtube.com/watch?v=5l_OHwfenzI

Редактирано от Dimitar Hristov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gibson , Jackson (6 струни) а фаворита ми е 12 струнен Фендър ! ! !

 

ако ще си дънкаш еи така за кеф не ти трябват 12 струни но все пак ето да видиш какво представлява

 

 

ето ти и Ибанез 12ка

http://www.youtube.com/watch?v=5l_OHwfenzI

:thx::offtopic-001: :offtopic-001: :offtopic-001:

човече ти да не си Слънчасал?????

за каква 12 струнна иде реч..... единствено аз съм вметнал че съм доволен от 12 струнние "едкивалент" на една от китарите....

 

.... а и като ще говориш глупости става дума за китари 250-300лв....

като ще обясняваш за <Gibson>... на тази цена ще си взема поне 2-3(без намерението да ги продавам)...а знаеш ли колко хора още в форума ще си накупят..... ?!!?!!??!?!? поне прочети за какво иде реч в темата.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбрахме че искаш си продадеш китарите .. но това не значи че трябва да осираш темата и мненията не другите ???? нали ! кажи му направо кво предлагаш и тфа е ! мисля че момчето пита за мнения НА ВСЕКИ ! а не за коментари по мненията на хората >???? или греша ?????

 

П.П. нищо лично ама като искаш да кажеш нещо направо го кажи недей осира мненията на другите хора ! ! ! ! моите вкусове към китарите са едни твоите други и мисля че с това трябва да приключим тоя спор !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^На това му се вика подпис. Където и да пише ще излиза, че си продава китарите. Наистина ли си на 21 години? Стилът ти на писане е по-скоро като на 12 годишен...

 

А по темата - наистина вземи това което на теб ти харесва повече. Няма как да получиш по-добра като качество китара за едни и същи пари.

Редактирано от Dawnfall
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбрахме че искаш си продадеш китарите .. но това не значи че трябва да осираш темата и мненията не другите ???? нали ! кажи му направо кво предлагаш и тфа е ! мисля че момчето пита за мнения НА ВСЕКИ ! а не за коментари по мненията на хората >???? или греша ?????

 

П.П. нищо лично ама като искаш да кажеш нещо направо го кажи недей осира мненията на другите хора ! ! ! ! моите вкусове към китарите са едни твоите други и мисля че с това трябва да приключим тоя спор !

 

А по темата - наистина вземи това което на теб ти харесва повече. Няма как да получиш по-добра като качество китара за едни и същи пари.

щом така мислите явно "може и да сте прави"..... но пък няма да ви казвам какво мисля за вас за да не ви обиждам(не че ще успеете да го направите)

както и да е преправих си "подписа"... тук сте прави щом на вас ви е направило впечатление .. явно и на други не им се е понравило(взимам си поука)

 

в прав текст му препоръчах на човека китара, която не продавам аз .... ами друга да вземе....но това пък вие от къде да го знаете!?!?!?

 

 

и ИМА как да получиш по- качествена китара за едни и същи пари.....!!!!! само трябва да се ОГЛЕДАШ повече.....например като си купиш фендер ЦД60 автоматично даваш 100 лева за надпис на "главата" и в дупката .... с надежда да се покажеш велик и да омаяш някои БУДАЛА(вероятно като горе цитирания Dimitar Hristov ) че свириш с "великата" и недостижима пристижна китара.... може и така да е .. но не е точно това описано ДЪРВО!!!!!

 

убедих човека да пробва неща и да вземе най- подходящото за него така, че тази тема остава за да "се правим на велики и разбиращи" !!!!

 

едит: нищо лично към хората... просто някой мнения не ги разбирам и удобрявам

Редактирано от badValue
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

badValue, пич, това за 12 годишния не се отнасяше за теб, а за Dimitar Hristov :thumbs_up: Против теб (или пък против подписа ти) нищо нямам, грешно си ми разбрал поста :)

 

А това за парите - може би си прав, аз като си купувах електрическа не видях огромна разлика между Cort (EVL-K4) и Ibanez (GRG270), както и други китари, които гледах. Но може би си прав, може при акустичните китари да не е така. Пък и аз не съм кой знае какъв разбирач, просто си давам мнението :)

Редактирано от Dawnfall
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

badValue, пич, това за 12 годишния не се отнасяше за теб, а за Dimitar Hristov :) Против теб (или пък против подписа ти) нищо нямам, грешно си ми разбрал поста :)

"wherever" :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

виждам, че доста коментирате темата. Няма лошо. Сега да кажа и моето мнение по въпроса. От известно време наблюдавам какво пишете и за какво спорите. Трябва да ви кажа, че обиколих къде, що има магазини и оказиони и видях, че едни и същи китари звучат различно. Не се налага да спорите толкова ожесточено по въпроса. На един му харесва повече една китара, на друг друга. И сигурно всеки си е прав за себе си, точно заради това, което написах по-горе, просто китарите звучат различно. Доста марки пробвах и поне като гледам по етикетите повечето са правени в онази голяма страна Китай. Няма лошо. Важното е да свирят добре и да ви задоволява това, което чувате.

Естествено за толкова пари, колкото аз исках, няма как да се купи кой знае какво. Само дето пробвах и скъпи и по-евтини марки. Ами да си призная разликата не е толкова голяма. Може би само височината на струните и формата на китарите е по-различна.

Както и да е.

Аз направих своя избор - купих си в крайна сметка CORT Eart 70. Да ви кажа доволен съм. Харесва ми, само дето малко ми изглежда голяма и ме обива :hysterical: , но това ще го преодолеем. Китарата има страхотен, дълбок звук.

 

Благодаря на всички, които изказаха мнение по темата и помогнаха на мен и на тези, които се двуумят какво да си вземат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

виждам, че доста коментирате темата. Няма лошо. Сега да кажа и моето мнение по въпроса. От известно време наблюдавам какво пишете и за какво спорите. Трябва да ви кажа, че обиколих къде, що има магазини и оказиони и видях, че едни и същи китари звучат различно. Не се налага да спорите толкова ожесточено по въпроса. На един му харесва повече една китара, на друг друга. И сигурно всеки си е прав за себе си, точно заради това, което написах по-горе, просто китарите звучат различно. Доста марки пробвах и поне като гледам по етикетите повечето са правени в онази голяма страна Китай. Няма лошо. Важното е да свирят добре и да ви задоволява това, което чувате.

Естествено за толкова пари, колкото аз исках, няма как да се купи кой знае какво. Само дето пробвах и скъпи и по-евтини марки. Ами да си призная разликата не е толкова голяма. Може би само височината на струните и формата на китарите е по-различна.

Както и да е.

Аз направих своя избор - купих си в крайна сметка CORT Eart 70. Да ви кажа доволен съм. Харесва ми, само дето малко ми изглежда голяма и ме обива :) , но това ще го преодолеем. Китарата има страхотен, дълбок звук.

 

Благодаря на всички, които изказаха мнение по темата и помогнаха на мен и на тези, които се двуумят какво да си вземат.

:hysterical::):thumbs_up:

честито ... най- важното е ти да си доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега BadValue нищо лично нямам към теб и не мога да имам защото не те познавам и не си ми дал причина да имам нещо лично може би прекалих с горното си мнение за което съжалявам ;) надявам се да запазим добрия тон и отношения :greenball: не съм проблемна личност и не искам да изглежда така :greenball: надявам се че и ти не си :thumbs_up: пак се извинявам :)

 

а на колегата даунфол ... ами след като моя подпис не е празен явно знам какво е това ... така че не си намерил правилния човек с който да се заяждаш щото освен да излезеш по тъп от ситуацията по умен няма да излезеш щото "по умния отстъпи вече ....."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.