Jump to content
Българският форум за музиканти

Ако Jason Becker можеше да свири сега...


st0rmblastt

Ако Jason Becker можеше да свири сега, щеше ли някой да може да му стъпи на малкия пръст?  

111 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Не искам да обиждам никои но с всеки ден измисляте все по тъпи теми (като тази например )

Стараем се :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен лично ми харесва техниката която е развил но като идеи воще го няма човека.

Ами аз от скоро съм в този форум, обаче май нещо съм объркал мястото. Или ората тука са невероятни китаристи, които не знам как са избягали от световната слава, или народа здраво се друса... :wow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не е по-велик или добър от друг

Оп, оп, оп, аз все си мисля, че след като построихме развития социализъм и се върнахме към опадъчния капитализъм, равенството е безвъзвратно загубено. Че има по-добри от останалите - има! В момента коментираме един такъв и ако ти stratocaster се чустваш не по-малко добър като китарист от Jason Becker, аз искренно ти завиждам на самочуствието... :metalist::metalist::metalist:

ОП ОП ОП сядам да пиша 'криво разбраната цивилизация 2'

чети редовете а не межди тях

не пиша библия че да тълкуваш както си искаш писанията

иначе да бях влязъл в лудница вече :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не пиша библия че да тълкуваш както си искаш писанията

иначе да бях влязъл в лудница вече  :exclaim:

Добре, обясни ми накратко този ред: "никой не е по-велик или добър от друг" :read: , ако трябва и в контекста на заобикалящите го редове (щом си го написал, вероятно му вярваш).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е време вси4ки да успокоят топката и да говорят по съ6тество :)

Няма смисъл от ежене от никоя страна.

Дж. Бейкър си е оставил името в историята на музиката и това е факт. Това, 4е стила му допада или не допада на някой или друг ве4е е друга тема, която не бива да става повод за дразги.

Ако имате идеи по темата ги споделяйте КОЛЕГИАЛНО, а не с остри реплики и от сорта! :killyou: :killyou: :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не пиша библия че да тълкуваш както си искаш писанията

иначе да бях влязъл в лудница вече  :exclaim:

Добре, обясни ми накратко този ред: "никой не е по-велик или добър от друг" :read: , ако трябва и в контекста на заобикалящите го редове (щом си го написал, вероятно му вярваш).

колегиално ти казвам че нямам намерение да ти се обяснявам и бих ти препоръчал съвсем колегиално да спреш да ме занимаваш :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпа анкета :) вие май си нямате работа...

 

за следващият път предлагам да направите друга анкета:

 

"Ако ................ (сложете тук който си поискате) имаше 7 пръста щеше ли да бори всички?"

 

Jason Becker е велик китарист - всички анкети от това естество са смешни

Редактирано от Putniq Bega4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не пиша библия че да тълкуваш както си искаш писанията

иначе да бях влязъл в лудница вече  :exclaim:

Добре, обясни ми накратко този ред: "никой не е по-велик или добър от друг" :read: , ако трябва и в контекста на заобикалящите го редове (щом си го написал, вероятно му вярваш).

колегиално ти казвам че нямам намерение да ти се обяснявам и бих ти препоръчал съвсем колегиално да спреш да ме занимаваш :D:)

Най-колегиално спирам да те занимавам - по погрешка си бях помислил, че имаш нещо предвид, а явно си запълвал времето си с пускане на мнения ей така за спорта. Другия път обещавам да не те вземам толкова насериозно... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото и аз не смятам темата за особено смислена, но страшно се радвам когато се говори за големите китаристи (и то хубави неща), особено за такива като Джейсън, които по обективни причини са леко в забвение, а е добре всеки който се има за китарист да ги знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз отговорих с да и си мисля че Крис Импелитери свири доста по бързо,даже чак е гадно и не му се разбира на моменти,имам видео урок,ако някой не вярва ше му го пусна да види

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз отговорих с да и си мисля че Крис Импелитери свири доста по бързо,даже чак е гадно и не му се разбира на моменти,имам видео урок,ако някой не вярва ше му го пусна да види

руми видео урока (ако говориш са спиид систем) е наистина прекрасен... ама аиде да не говорим кои свири по-бързо, защото относно арпежите бекер е светлинни години по напред :godbless:

 

Edit: по топика - незнам дали бекер би бил най-добрия, темата както се спомена е безсмислена - нещо от сорта на кой е по-по-най, но определено бекер би бил един от най големите съвременни китарни гении(не че сега не е де...)

Редактирано от Alexi_Laiho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои хора в началото казаха че темата е безмислена,ако изпадаме в подобности и разводнявания.Харесвам форума за това че има разли4ни мнения,но аз не деля Китаристите на такива които свирят бързо 1. Арпежи 2. Скали 3. Цели сола А по пронцип като китарист харесвам повече Бекер,заради мелодичността му

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.