Jump to content
Българският форум за музиканти

El


Recommended Posts

на фаза програмиране съм все още, но не ми идват никакви идеи, чуйте пък ако ви дойдат - споделете :( Все още е на миди така че микса е съвсем суров, все пак ако нещо ви дразни много ще се радвам да го оправя.

 

ето линкчето: http://www.cmusicforum.com/pi/EL.mp3

 

нямам представа дали ще може да се развие, засега идеята е да е някакво интро към нещо по-така :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, ами идеята е да има солираща размазваща китарка :ph34r:, ще видим де, кат имам време, но според мен си е баш за интро :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е гот :)

На мен някакъв бас много ми дъни, ама е доста възможно проблемът да си е в моя ТВ :)

Определено интересна идея, чакаме продължението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готино, на мен ми харесва!!! Нивата верно са малко високи и тук таме дъни. Но това е лесно променяемо. Снощи даже подрънках малко отгоре... и верно една мазна китара ще си му отива отвсякъде...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече имам идеи как да го продължа, въпроса е, дали са удачни :think:, ще пробвам нещо, па ше видим дали ще ви хареса :)

 

малко а-ла Алън Парсънс мисля да затихват инструментите без ритъма и след тва ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е! Но ако  дойде и едно зациклящо банджо за фон ще трОши пейки! :greenball:  ;)  :rolleyes: помисли си :godbless:

или гайда щи изтрепеш добитъка

секси е парчока,

El que? ;)

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос, бравос, бравос :):)

 

Имаш страхотен оркестраторски нюх...искренни поздравления! Завършвай ги нещата, да добиват вид за пред чужденците;)

Сериозно, личното ми мнение е, че имаш особен и много ценен талант и не си струва да го пилееш по малки идейки които остават незавършени...Направи нещо голямо, аз с невероятно удоволствие бих го слушал! :)

Смело напред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха и гайда и жица ще му удисва - но жичката да е като на Пинк Флойт ...

 

ама @peshoy2k, колко проектчета имаш наченати :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.