Jump to content
Българският форум за музиканти

Roland Exr 5s-нужда от помощ.


emilcvetkov.1968

Recommended Posts

Благодаря на колегите,които ми помогнаха.От сайта на Роланд вкарах още 10на стила,и няколко мидита,но по-важното е разбрах как се вкарват .Следваща стъпка ще бъде свързване към компа,но още нямам кабел.Тогава пак ще имам нужда от помощ,ако не ви е писнало от мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги.Свързах свирката с компютъра,Дадох от аудио настройките да се просвирват мидитата с EXR.С кейкуолк отварям мидитата,и ги свири през свирката.Но идеятя ми е да използвам синтезатора като саундмодул.В кеикуолк си ми дава вариантите както и преди.А аз искам например да сменя дръмсета или да сложа един JAZ Bass,който е във свирката и ми харесва Въобше възможно ли е това-да ми отваря някъде прозорец със инструментите на самата свирка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Трябвя ти patch за този инстромент и за тази програма това е нещо като списък с инстроментите които инсталираш в програмата и ще ти излиза точнния списък с всичките инстроменти за EXR 5s има го в нета дръпни си ги и си готов. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Трябвя ти patch за този инстромент и за тази програма това е нещо като списък с инстроментите които инсталираш в програмата и ще ти излиза точнния списък с всичките инстроменти за EXR 5s има го в нета дръпни си ги и си готов. Успех.

След дълго скитане в нета не открих никакъв пач.Може-би на търся с правилните думи.На IZI сигурно му е дошло до гуша от мен,но ще го помоля да бъде малко по-конкретен.Някакъв линк,или не знам...И след това на компютъра ли се инсталира,или някъде в Cakewalk(може-би зададох глупав въпрос)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.