Jump to content
Българският форум за музиканти

Yamaha Rgx420s


st0rmblastt

Recommended Posts

еее ти къде отиде бе :P айде зимай, която да земеш пак си на далавера  :)

лично мен ако питаш флойд не ти трябва

твърдо окачване му е майката :P

Леле леле, от Ямаха на ESP/LTD :ph34r: Хубавия флойд не вреди, много интересни пасажи могат да се спретнат с флойда, но може да създаде и огромни проблеми има достатъчно теми тук разискващи за и против... ;) В крайна сметка въпрос на личен избор... Но аз съм за LTD с две ръце :)

 

Едит: Докато бях в GB пробвах JS1000 и надали има нещо общо с ямахата от дайнакорд :lol:

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично мен ако питаш флойд не ти трябва

твърдо окачване му е майката :)

май забрави как преди няколко месеца урева света че флоида не ти бил хубав :):lol:

 

иначе Ицо ако имаш възможност грабваи ЛТД-то, изглежда мн добре :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едит: Докато бях в GB пробвах JS1000 и надали има нещо общо с ямахата от дайнакорд :rolleyes:

Ще видим. Досега от тоя род Ibanez-и съм свирил само на JEM, не е мой тип китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да беше толко лесно да се внесе китара...шото в БГ никой не внася таа марка...Дано стане...ако не Ямаха или некъв Ебанец...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ESP, та ESP - какво ESP, това е LTD. LTD са Скуайърите на ЕСП. Като чат пат се появяват мнения по картинки и по слухове направо е супер, особено разни аргументирани с "ЕСП е супер", "определено е по-добро от Ямаха", "недей се излага...."....

пфу и макар...

Пич, ако си пробвал и двете китари и ти харесва повече ЛТД - ок - взимай, бегай и не слушай никой....ама по картинка да му се прехласваш...някак си няма да си я слагаш вкъщи в рамка да си я гледаш....

Този модел на Ямаха според мен е много сполучлив от всяка една гледна точка и е страхотна китара...за почти без пари...

ЛТД не съм пробвал...само ЕСП - Линч, камикадзе ли к'во беше с некви йероглифи - убиец - ама 1900 ойро ...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, ама в harmony-central само високи оценки има, адаптерите са закрити...Не знам и аз вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, ама в harmony-central само високи оценки има, адаптерите са закрити...Не знам и аз вече...

Основната разлика е не, че адаптерите са закрити, а че са активни мой човек... :virtuoz:

уотсоуевър.... както сам си преценяваш така си действаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, ама в harmony-central само високи оценки има, адаптерите са закрити...Не знам и аз вече...

Основната разлика е не, че адаптерите са закрити, а че са активни мой човек... :virtuoz:

уотсоуевър.... както сам си преценяваш така си действаш :)

Начи според тебе Ямахата е по-добра от тва ЛТД?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам точно това се опитах да кажа - не знам кое е по-доброто, но докато не си пробвал и двете и ти трудно можеш да знаеш :virtuoz:

Знам кое съм пробвал - Ямахата и знам че е добра китара, вероятно и ЛТД-то е добра китара въпроса е че няма къде да се пробва. Най-добре е да се изкаже някой, който е пробвал и двете, ако има такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямахата вече е моя :) Вчера я зех и съм много доволен. Направо в компа е включена сега и звука кърти мивки(не очаквах такъв звук без добра саунд карта и без DI Box). Ше пусна снимки по-нататъка :) :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar: :guitar:

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.