Jump to content
Българският форум за музиканти

Един саит за покупка на китара.....


Ava

Recommended Posts

Някой знае ли го този сайт?

 

http://gearhounds.com/

 

 

Гледам разни оферти за безплатни доставки над 1000$ "фрий шипинг он интернешънъл"...

Ако е вярно ще да е доста добра оферта като цяло щото и добри цени дават..

 

Някой да е купувал или чувал нещо?

 

:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз този сайт го помня от доста време и затова се чудя..

 

Иначе има доста зле направени сайтове пък - доста добро отношение и коректност..

 

Преди време ми трябваше нещо за вкъщи за ремонт и `кво - обадих се на най гъзарския сайт ,а те се оказаха пълни боклуци ..

 

пияници непрофесионалисти само се чудят да изкарат нещо "частно" тука не може се изчисти двора от фасове след тях- абе простотия..

 

Тъй че искам да чуя човек дето има инфо от извора дет се вика ..

 

:greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм запознат, но сайтът е изключително непрофесионално изработен и не ми вдъхва доверие. :greenball:

 

Не съм го виждал преди този сайт, и нямам представа дали хората са коректни, но визуалната изработка много ми допада.Всичко си върви със съответната цена и всяка снимка се увеличава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм запознат, но сайтът е изключително непрофесионално изработен и не ми вдъхва доверие. :thumbs_up:

 

И ас не виждам кво му е толко непрофесионално... Може би е малко пренаселен, ама се пак е за китари&рок, нее за зъболекарски консумативи.

Редактирано от rockozaurus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сайт ми се вижда прекалено скамерски. Не излиза в първите фрауд листи, които имам, но все пак всеки си знае парите и си поема рисковете. Ако има ужилени, казал съм каквото знам и е базирано на работата ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://feedback.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?...tab=AllFeedback

 

Съдете сами. 730 продажби и нито един негативен фийдбек. Аз се занимавах доскоро с поръчки от ибей и смело мога да заявя, че рядко се среща толкова добър рейтинг.

Естествено това е само мнение. Не мога да дам гаранции, но със сигурност фирмата е истинска.

 

Ако искаш щто-годе някаква сигурност плати им през paypal. И в никакъв случай не им давай да го пращат с обикновена поща.

Другото което трябва да имаш в предвид е, че като дойде китарата тук се плаща мито и ДДС което вдига цената с 30%. Ако имаш връзки на митница може и да минеш с по-малко.

Редактирано от MadCow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.