Jump to content
Българският форум за музиканти

Нов албум на Константин Джамбазов


galingit

Recommended Posts

Супер е :thumbs_up:

Още като дойдохте в нас и ми беше оставил негови неща да слушам, много се изкефих.

За доизпипване на записите технически , не мога да кажа нищо, защото не съм достатъчно навътре в нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срахотни композиции и свирене. ;)

Личи си обаче, че са домашни записи. Косьо да се ориентира към студио. :) (за домашен запис мисля, че е много добре)

Посредник...Косьо да си направи регистрация, не е трудно. :D

С най добри намерения и към двама ви... :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста музикантско! За пръв път сега чух изпълнение на варненската група в която участва Никито Райков-очаквах да е нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са яки инструменталите. :) Много яко свирене и хубави идеи. :)

Редактирано от alrock
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги очаквам уникални неща от Косьо,и сега просто се наслаждавам.Качеството на звука никак не ме радва и наистина звучи хоум мейд.Но кажете ми колко средства трябват за добър запис и могат ли да се избият тези средства от качествената музика?Напълно съм доволен от това което представя автора,макар и с твърде посредствен звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Темата се затваря временно.

Нека автора на темата се свърже с мен и да потвърди автор ли е или не на музиката която пуска за авторска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.