Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мислите


pucalin

Recommended Posts

Здравейте колеги!Незнам дали мястото на тази тема е точно тук (ако не е моля за извинение), но наистина ми трябва съвет.

Та въпросът ми е: Какво мислите за марката Harley Benton като производител на китари и някой изобщо свирил ли е с такава китара, без значение от модела?

Ще се радвам да получа някакви отговори ,които да ми помогнат с избора ми на китара (който планирам в скоро време :punk_guitar: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що написах тема за 2 такива китари:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=53309

 

Моите наблюдения са, че определено си заслужават парите(досега съм пипнал 6). Особено моделите, които струват над 150 евра.

При някои има някой друг визуален дефект, при други има нужда от подмяна на адаптерите(ако си малко по-взискателен), но иначе са трепач на конкуренция(в този ценови клас, разбира се).

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@pucalin - Използвай, моля, бутона търсене и напиши "Harley Benton". Има достатъчно мнения по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.