Jump to content
Българският форум за музиканти

По кое време на денонощието ви идва ищахът?!?


Snowwhite

Recommended Posts

...а на сутринта прослушвам записите и се кефя на гениалността си...

Их, ама не всички можем така. Просто защото не сме гениални... :)

 

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Предимно вечер до към 2 часа, но и сутрин докато си пътувам до работа в автобуса ми зсвучат няк'ви работи в главата и после вечерта тези същите вече ги няма. С по дълго правене на шум идват някои неща пък било там с мъжки или женски имена. Все тая. Като дойде яко и след това го има в главата ама като не мога да го свирна А? Мъча се докато стане така както ми харесва. :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимно вечер до към 2 часа, но и сутрин докато си пътувам до работа в автобуса ми зсвучат няк'ви работи в главата и после вечерта тези същите вече ги няма. С по дълго правене на шум идват някои неща пък било там с мъжки или женски имена. Все тая. Като дойде яко и след това го има в главата ама като не мога да го свирна А? Мъча се докато стане така както ми харесва. :guitar:

Ако можеше да свиря това, дето ми е в главата...щях да се самоубия, ама не знам дали от кеф или от ужас! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

аз съм на периоди, в които от музата ми няма и следа.тогава нищо не помага.и после идва изневиделица и се опитва да си навакса,без място,час или причина.а най-добре се представя след голямо физическо изтощение,когато разумът е смазан от духа,който се рее на воля щастлив във своята свобода.

а да видим сега някой разбра ли какво казах :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене музата ми идва всеки път когато свиря импровизации с барабаниста. Иначе сам - вечер, когато нещо не ми дава мира - свиря за да разпусна. Точно тогава ми идват страхотни (за мен) идеи, които обикновенно не забравям, но рядко използвам в нещо свързано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено музата ми идва вечерта или през нощта... Тогава се почва тероризирането на мирните съседи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутрин по пижама и следобяд около 4-5 часа след като съм се наял. Вечер късно идеите ми заспиват заедно с мен. :cheers:

Редактирано от PRIMO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип ми се присвирва или когато съм се върнал от работа, и съм поотпочинал, или в почивните дни, обикновено от към 11 сътринта, докъм 5 следобяд, когато започвам да искам да се видя с познати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.