Jump to content
Българският форум за музиканти

Новия Melodyne - ЛУДНИЦА!


LOE

Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:rolleyes:

Не искам да засегна никого, но както сте я подкарали не виждам място нито за талант, нито за творчество.

Тези програми се създават да помагат на музиканта, а не да го изместват.

По тая тема съм до тука!

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на краищата използването на подобни играчки в музиката ще остане въпрос на чест: Cannibal Corpse и Suffocation никога няма да използват подобна перверзия.

 

Колкото до това че пренареждало нотите без да променя качеството на звука: ха-ха-ха-ха, да бе...

 

Иначе чичкото от клипа го признавам: див гений е и постижението му (ако е истинско) тепърва ще има много по-важни приложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си, че и аз ще се "науча" да пея някой ден ! :) :) ;):hysterical:

 

Всички фолк-диви сега ще станат добри - Мара отварачката например я транспонираме в Марая Кери :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е стара вест.

Плъгинът вече излязъл ли е официално?

Питам, защото тези видеота ги гледах още лятото.

Тогава също се твърдеше, че '"скоро ще излезе на пазара".

 

Това ще е готино за вадене на песни.

Вкарваш МП#-то на еди-коя си група в Мелодайни и това ти вади само солото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше анонсирано за Музик мессе, ама нещо не го виждам... хпреди доста време се запознах с пича на месето през 2005-та година, като излезе втората версия (ако не се лъжа).... направиха голям фурор, но е факт че програмата не се котира много. Само за информация - в Кюбейс петицата има интегриран същия редактор...дали пък не са продали малко ноу-хау и на конкуренцията?

Иначе не се притеснявам от това, някой да ми вземе занаята....колкото и да си цъка с плъгините реалното и живо свирене винаги носи дивиденти....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка работа ,ше трябва веднага да си вземат в Пайнер ,че иначе лошо ,само не знам кой ще мести тоновете на правилното място като излезеш да свириш и пееш на живо :punk_guitar:

Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, малко е пресилено да си мислим, че едва ли не това ще е панацеята за смотаното свирене. Така или иначе на живо рядко може да за заблуди публиката, там си проличава всичко :) . По - скоро ще има полза, ако човек направи добро соло и сгреши нещо и не иска да го презаписва наново, въпреки, че като гледам в клипчето има някои неща, дето граничат с фантастиката ..... :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кюбейс петицата не съм сигурен дали плъгина който е интегриран има същите възможности, нека който е минал на тази версия и е запознат да даде инфо ще бъде полезно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това, което е в кубейс 5 няма възможностите дори на стария мелодайн, камо ли на новия, по скоро се доближава до аутотюн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц тц, бая се е проточило явно, щом още не е видяло бял свят

 

ако действително тези клипове ги е имало април т.е. пролетта на миналата година, брадатия човек каза, че плъгина се очаква да излезе есента, аз си мислих че тези клипове са от скоро и става въпрос за тази есен - 2009, ама очевидно е ставало въпрос за миналата есен, което ме навежда на мисълта - къде е този плъгин и защо се бави толкова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.