Jump to content
Българският форум за музиканти

Китарист свири с отрязана ръка


the_gorer

Recommended Posts

Ето това е несломим дух.

 

http://www.youtube.com/watch?v=IfeRMHvFey4...re=channel_page

 

Всъщност, ръката му не е отрязана.

Така е роден. :thumbs_up:

Ето доста интересно видео.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OuepuSokn9M...re=channel_page

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкия човек :thumbs_up: Нз аз сиг. ако си изгубя ръката ще се самоубия като знам ,че няма да мога да свиря особено ако съм свирил години да речем.Иначе се радвам ,че е намерил сили да се бори и е измислил такава интересна техника ,която да замести липсващата му ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пък, свири без ръце (щото няма) -

 

...а този ми е любимият, еднорък басист -

 

 

Такъв дух е най-вече причината да съм краен с хората, с които свиря и често пъти да съм обявяван за "неадекватен", щото правя забележка за немърливост или безотговорност, а просто не оценяваме това, което имаме в момента...

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано като видях заглавието си казах пак ли....обаче това наистина е достойно за едно голямо Евала.Дори не харесвам особено такъв тип свирене,но колко са хората,които биха си повярвали,че ще се научат да свирят с такъв недъг,при това човека е задълбал в сериозни детайли и напрактика свири с лекота неща които цял ютюб маже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина невероятно! :recourse:

 

Това е и поредното доказателство, че ако човек желае нещо истински - винаги намира начин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И във vbox7 ги има. Без коментар, нямам какво да кажа. Мога само да го гледам и слушам...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=KDLvlicXBV8...t=1&index=4 <--- А тая песен как се казваше ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами браво на такива хора.Предполагам се изисква много повече от това, което обикновените хора дават , за да се научат да свирят така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи за тези хора - идеален пример за НЕСЛОМИМ човешки дух...

Безръкият, който свири в Балбоа Парк в Сан Диего (той май беше китариста на Big Toe Band), съм го виждал вече, другите чак сега ги гледам.

Джон Деннер ако за 3 години е напреднал така, мисля, че е крайно време да си слагам китарите в EBay, и да се откажа... шегичка :recourse:

Не знам защо, но такива клипове винаги ме подсещат пък за един мой любим китарист - Джанго Рейнхарт, който е изключителен и.... е свирел само с 2 пръста на лявата ръка (другите са обезобразени при пожар и рядко ги е ползвал - предимно за акорди).

Тези клипове ме карат да оценя нещо, което не всички имат за даденост, и което все пак не пречи на тези хора да правят музика, която да е прекрасна... ето ви още едно

с безръкия, този път с цялата група - песента е много хубава!

 

п.п Щом има ЖЕЛАНИЕ за нещо, има и НАЧИН...

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.