Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо като самба


Recommended Posts

- Акустична китара

- полуакустичен бас

- там-там

- 5 гласа

 

Беквокалите са импровизирани, затова на моменти звучат калпаво :offtopic-001:

 

Ето го и творението.

 

http://www.esnips.com/doc/cead7b80-85ba-4f...94b9f66cc/samba

 

 

 

Кажете, колеги, има ли хляб в тая песен, или звучи банално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:godbless: Браво Вълчо! Супер епесничката и според мен си струва по- хубав запис с истински перкусионист. Ще стане малък раскош! :thumbs_up:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Боби! Добре, че си ти да оцениш неразбрания старец! :godbless:

 

 

пп

 

Знаех си, че не ставам за перкусионист :thumbs_up:

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна си я свършил.Браво , хареса ми !

 

 

Мерси ! Радвам се, че все пак е имало смисъл да пусна записа във форума ! :)

 

Всъщност тази песничка я бях правил много отдавна, в 11-ти клас, и едва сега по спомен я записах.

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам нов линк - махнах дублиращия основен вокал и един от бековете, така май е по-чисто и по-ненатоварено. :happy:

 

 

http://www.esnips.com/doc/c978871b-07e2-43...c49e5f/samba_fr

 

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Парчето е адски свежо!Не знам за какво се пее в него,но има невероятно настроение!Такова парче се слуша с жена до теб и мохито в ръка...и разбира се температурите трябва да се покачат с поне 40 градуса спрямо сега :D .Адски бих се искефил да свирна в парчето ако решиш да го запишеш с други музиканти,надявам се не ти се струва самонадеяно,просто ме радва :cheers2:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) Парчето е адски свежо!Не знам за какво се пее в него,но има невероятно настроение!Такова парче се слуша с жена до теб и мохито в ръка...и разбира се температурите трябва да се покачат с поне 40 градуса спрямо сега :) .Адски бих се искефил да свирна в парчето ако решиш да го запишеш с други музиканти,надявам се не ти се струва самонадеяно,просто ме радва :)

 

 

Благодаря ти за хубавите думи!

 

Много си прав за атмосферата за слушане на това парче, в момента тази снежна виелица не е идеалното нещо. ;-)

 

 

Радвам се, че ти харесва парчето. Ако наистина ти се занимава и имаш време, можем да пренаправим песента през нета, аз така или иначе ще трябва да поуправя сериозно бековете и да ги презапиша.

 

Ето го текстът в превод, съвсем банална гимназиална поема, бях я писал за една кака, в която бях лудо влюбен. А тя така и не разбра за песента, нещата бяха приклучили! ;)

 

 

 

Ще додйде ден, когато звездите

Ще заспят в нощта.

Тогава ще се пробудиш

От този блажен блян.

 

Завинаги забегнал в този сън,

Аз търся напразно звездите,

Без теб небето е по-тъжно от земята,

Дните ми – безцелни.

 

Спомни си онова време,

Което щастието милваше.

Отнесени бяхме от вятъра

На красотата и величието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ти харесва парчето. Ако наистина ти се занимава и имаш време, можем да пренаправим песента през нета, аз така или иначе ще трябва да поуправя сериозно бековете и да ги презапиша.

 

 

С удоволствие ще намеря начин и ще се пробвам,то така си е супер между другото-само с китарка,та ще внимавам да не разваля цялостната концепция :whistle: Иначе текста е такъв какъвто трябва да бъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.