Jump to content
Българският форум за музиканти

Група Distorment.


Recommended Posts

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Макар да не си падам, по точно този стил музика мисля че парчето не е зле, къса глави и се вмества в рамките на този жанр. Рифът е малко стандартен, но иначе е як и агресивен , става и за Hardcore тип Hatebreed или Sick of It All примерно. Иначе от записът е добър за demo. При break-а си личи още повече, че са използвани електронни барабани, но това не е чак такъв проблем. Единственото, което не ми хареса е вокалът, но вече казах, че не съм фен на този стил музика, а такива вокали са стандартни за Death Metal.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси :godbless: . Доста хора казаха, че не е техния стил но ги кефи много, което ме радва. Гот е усилията ти да се оценят. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокала определено не ми се струва типичен дет метъл ! По-скоро по-нисък и гърлен кораджийски вокал.

бе и аз по към това мнение бих се придържал ама :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Death Metal и Grindcore са доста близки стилове (даже някои опредлят Grindcore като подстил на Death Metal) така че това няма чак такова значение, а и аз казах че не съм голям фен на тази музика. Важното е,че парчето не е лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така, grindcore-а произлиза от crustcore-а, който пък произлиза от пънка :lol:

Но някои групи просто смесват двата стила. Anyway...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ранните албими на Death и на някой други групи от Флорида със своята агресивност определено са много близки до Grindcore, а саундът на типични Grindcore групи като Napalm Death и Carcass в по-късните им албуми е невъзможно да бъде отделен от този на Death Metal групите на 90-те. По-принцип Grindcore e британски феномен, но рифовете и структурите на песните на много американски Death Metal групи с по-ограничени технически възможности, свирещи в бързо темпо са много близки до Grindcore. А иначе koрените са както в Hardcore (а не от Punk), така и в Thrash Metal. А и самият Thrash, както и Speed Metal-a имат силни влияния от Punk&Hardcore. Така че нека не издребняваме повече по тази тема :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И всичките тия глупости ги изписахте заради два рифа на китариста... лелей :)

свиквай :)

хахахахахахаха

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И всичките тия глупости ги изписахте заради два рифа на китариста... лелей :)

 

Ставаше дума за вокалите, а не за китарата в парчето :) Чети по-внимателно следващия път, защото от тия "глупости" можеш и да научиш нещо полезно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.