Jump to content
Българският форум за музиканти

Такова, метъл


DYLGIQ

Recommended Posts

:):greenangel:

Роцк ен рол форевър :greenangel:

 

Много добро. В края жицата някак ми напомня луеко за Слаш като стил. Суперб.

А вокал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраво жици се бичат в това парче :greenangel: Малко ми напомня като стил Metallica от времето на Master of Puppets :) Иначе много яко е станало. А солото наистина напомня обаче повече стила на Slash, отколкото на Кърк Хамет :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6ца ! Браво ! Издай няколко тайни:

 

Баса си го изсвирил, нали ?

Барабаните на какво си ги редил и от къде са семплите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Басът е свирен, да - новата ми придобивка - 5 струнен стагг. Минава през Варп - най- тъпия плъгин за китара, но за бас ме кефи как звучи. Барабаните са Адиктив дръмс, ползвам фабричните бийтове, леко пипнати тук-там, щото ме мързи да ги пиша. Китарката вляво е със Симуланалог - Тюбскриймър и ЖЦМ 900, а дясната с Вагнер и Кефир. Средната е с гитарриг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос. Само барабаните пак си ги претупал :metalist:

 

И това само след 3 дни отпуск. Ко ли ще излезе след примерно 3 месеца почивка :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Ами, 3 дни, снощи за няколко часа го изпрасках. То всичко е претупано, не само тупанките. Мислех да записвам семпли с новия бас, ама как да пусна само един гол бас, та затова му дръпнах едни китарки отгоре. Май трябваше да го пусна в раздел семпли. Ако имаше едно зло Кори Тейлърче да се покара малко, па и да попее отгоре, по-щеше да е за тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.