Jump to content
Българският форум за музиканти

Относно Emg


horsefucker

Recommended Posts

Здравейте, искам да си взема адаптери EMG но се чудя в кой магазин са най-евтини. Ако някой си е купувал скоро, моля нека сподели.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всички магазини които ги продават , са на една цена . Виш в Стаг , там ги има най-разнообразни , докато в РФ са по малко .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е върха на мързела вече. Разбирам, нямаш телефон вкъщи да се обадиш да питаш, явно и от интернета ти се отваря само форума, та нямаш как да видиш оналйн... горкия човек

 

иначе по темата, виж на Женския пазар, там са най-евтини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е върха на мързела вече. Разбирам, нямаш телефон вкъщи да се обадиш да питаш, явно и от интернета ти се отваря само форума, та нямаш как да видиш оналйн... горкия човек

 

иначе по темата, виж на Женския пазар, там са най-евтини

 

Батка, в интернет цената на 81-цата е 250 лв. а един приятел каза, че си е взел за 190 кинта EMG 81.

Не звъня в РФ щото обикновено са доста кисели.

Не че ме мързи да ида, просто искам ако отида да си взема 100% а не само да се разкарвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога е по-добре да се походи малко, отколкото да се пусне нова тема :)

 

Извинявай, че пуснах тема в твоят личен форум. Много беше трудно да я прочетеш.

Или просто да я игнорираш...

А знам кое в действителност не е трудно - да се напише магазин и цена, в крайна сметка за какво е тоя форум, ако не да се обменя информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо против да поразширим кръгозора на темата?

 

В направление дали активните EMG са по-добре от пасивните Seymour Duncan примерно....и с едните и с другите свирят много големи музиканти метълджии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батка, в интернет цената на 81-цата е 250 лв. а един приятел каза, че си е взел за 190 кинта EMG 81.

Не звъня в РФ щото обикновено са доста кисели.

Не че ме мързи да ида, просто искам ако отида да си взема 100% а не само да се разкарвам.

 

http://www.thomann.de/de/emg_81.htm

 

По-евтино няма да го намериш. Проблемът е, че доставката струва 60лв. Ако успееш да се "закачиш" за някой, който така или иначе ще поръчва нещо отвън - може да делнете доставката и да ти излезе по-евтинджос.

 

В направление дали активните EMG са по-добре от пасивните Seymour Duncan примерно....и с едните и с другите свирят много големи музиканти метълджии.

 

Абе не му е много тука мястото ама -

Въпрос на предпочитание. Спорът е голям. Дънкън-ползвателите викат, че ЕМГ звучат "стерилно" и не успяват да уловят всички нюанси на звука, които дървото им предава. ЕМГ-ползвателите твърдят, че звукът на ЕМГ е много по-кристален и чист. И двете страни са прави, според мен. Просто въпрос на вкус и китара, в която ще ги слагаш.

 

Но ЕМГ-тата не бият метълските Дънкани по аутпут - това вече е легенда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офф.. Никой ли не може да му отговори с 1 изречение на момчето ?! Ама пич, ти наистина си СУПЕР мързел. Абсолютно все едно само форума ти отваря...

 

Аз си купих EMG-81 миналата седмица от форте мюзик (София, ул. Върбица 3) за 182 лева. Мисля, че има още 1 или 2. Има и TW 81, тва може да се превключва да работи като сингъл или нещо такова, нз и не ми пука. Аз ползвам само хъмбъкери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.