Jump to content
Българският форум за музиканти

Angelina_how Am I Supposed


Recommended Posts

Това трябва да го запишеш студийно!

И края - на carry on- задръж на ооо00-н (с повдиганене на тона), да стане по внушителен.

Вярно стандартно, ама изпитано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пеенето е харно ама нещо ми бяга връзката основен вокал - бек вокали - на моменти бая, на моменти се връзва

 

хармонията не винаги излиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно! Не бях чувал твои неща,но сега разбрах,че си потенциал.Поздравления за идеята и...дано мноого хора да чуят гласа ти! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, моме! ;)

 

Приятно ни изнанадваш! Не съм очаквал, макар че съм се надявал, че ще се пръкне някой съфорумец,-мка, който не само да харесва, но и да изпълнява акапелна музика. На всичкото отгоре ти пък и композираш такава! Шапка ти свалям!

 

Някой път, когато аз и ти имаме време :) , че каквито сме бракувани и дечурлигави си е бая трудничко с времето, ти предлагам нещо заедно да напишем-изпеем през интернет.

 

Парчето ти е много приятно. с хубави разложени акорди, а и ти мераклийската го пееш.

Малко и забележчици имам - на места основният вокал влиза леко нисичко. Най-ниската партия, не ти ли е малко възнисичка?

 

И едно въпросче - това парче нотирала ли си го, и по ноти да го пееш или по слух и по памет?

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер :) ... много е трудно да твориш в този жанр но ти успяваш да се справяш супер ... имаш и трески за дялане дето се вика, но просто продълвавай да се развиваш заслужава си усилията ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много благодаря за отзивите и хубавите думи! :godbless::thx::recourse:

...Малко и забележчици имам - на места основният вокал влиза леко нисичко. Най-ниската партия, не ти ли е малко възнисичка?

И едно въпросче - това парче нотирала ли си го, и по ноти да го пееш или по слух и по памет?

- Това е просто илюстрация - основен глас и хармонии. Схемата е само представена по елементи.

Няма НИКАКЪВ микс, дори на места соловият глас въобще не стои в микса. По парчето тепърва предстои работа (ама на мен главата ми още дрънчи, щото буквално не му спах тия дни...)

Polyphone, ниска ми е най-ниската партия, ама ти щот се правиш на тенор напоследък..., трайкам си. ;) Дори има тонове, които не мога да ги "пипна" с гласа си, ако не са в някакъв интервал. Но... ми трябва пълнеж.

- Не съм нотирала парчето - не умея да правя това (за жалост). Бях измислила само основната мелодия, седнах на пианото и му измислих хармониите. И после - по акордите. Ня накои места не съм пяла всички стойности, щото се натоварва звученето. И не всички акорди съм изпяла, заради движенията в гласовете.

 

Telerig, чакам да си ми кажеш "треските"! Нищо по-хубаво няма от това, повервай ми! (Откога чакам да спреш само да ме хвалиш, щото иначе... нема развитие... :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Delyan и Evtim Djerekarov,

Благодаря! <_<

Радвам се, че ви харесва. :)

 

Към Telerig и Polyphone:

Всъщност аз не "творя" в този стил. Просто не владея инструмент и това се оказва единственият начин да представя идеите си. ;) И преди съм правила някакви авторски измишльотини, но са минавали през аранжьор. Подобна a capella ми е първи опит по рода си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Telerig и Polyphone:

Всъщност аз не "творя" в този стил. Просто не владея инструмент и това се оказва единственият начин да представя идеите си. :D И преди съм правила някакви авторски измишльотини, но са минавали през аранжьор. Подобна a capella ми е първи опит по рода си...

 

 

 

 

Язък! Таман се зарадвах! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

COOL :)Само някои тонове от хармонита ми звучат атонално може би защото са джаз акорди ,но липсват гласове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатляващо наистина. Много изчистена визия имаш за хармонията на парчето, акордовата прогресия става много интересна с беквокалите. Единствено когато стигаш до кресчендото към края, ми стои прекалено силово - тип "искам-да-покажа-глас". А от това определено няма нужда, защото е ушевадно, че гласа си го имаш :greenangel:

 

Последното не би трябвало да прозвучи като забележка, а по-скоро като отбелязка. Доста изтънчена идея. И, както вече някой спомена, ако се запише судийно и с един хуав микс, ще стане чук парчето.

 

А, да, и мен много ме радва да чувам акапелни изстъпления по форума :)

Редактирано от J D Fortune
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.