Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли реализация на добрите музиканти в България


Recommended Posts

много зависи как разбираме реализацията и кои смятаме за добри музиканти.Да се мрънка е много лесно,аз го мога добре!"МРЪН-МРЪН-МРЪН-МРЪН...."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо беше изтрито неадекватното заяждане на Кремена с последвалото мъмрене от мен и поздрави от Малин?

Та това си беше точно по темата!

 

Заради ей такива клевети, особено за музиканти, които само си срещал, а по някога дори и не си (!) и всички интриги покрай това от някой чул нещо от друг, който е разбрал второ от трети и т.н. става най-голямото зло!

Тоя бил такъв, оня не ставал... ми аз за себе си съм слушал, че съм наркоман, сводник, педересат, мъжка курва, наркодилър, шизофреник (това може би обяснява предишните), алкохолик... дори и да бях, дори да бях всичко това, че и още нещо, по дяволите - та нали говорим за музика - какво значение има какъв съм аз извън нея!

 

Вторият проблем е, че заради цялата ситуация на потисничество, нещастие, безпаричие и отново злоба, когато някой се покаже на сцена често се самозабравя - ма как така - някакъв смешен клуб, пред 50-100 човека - и какво? Какъв те прави това - по-добър или по-успял? А прави ли те нещо изобщо? Това, че в общия случай си дал 50 лв за репетиции, 20 за таксита и 10 за бира, след което взимаш 30 означава, че имаш скъпо хоби и само толкова!

Някой издава албум и веднага следва - "А бе, хубаво е, ама..." Няма "ама", само "Браво" и подкрепа по представленията!

 

Това е от мен - липсва ни любовта и уважението!

А бе хора, дайте да се подкрепяме бе - ако не ние, кой ще ни подкрепи?

Става въпрос за музика все пак!

 

П.П.:

Като начало, очаквам три неща:

1.: Постът ми да не бъде изтрит или променян;

2.: Кремена да се извини на Малин;

3.: Поздрави за невероятния ми пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

означава, че имаш скъпо хоби и само толкова!
м,даа,това Павката Васев го каза преди 15-тина години ,и си е така..

А заяждането,мисля че е,щото преди време вмъкнах мнение за тяхно парче,че прилича на едно друго..и ме разстрелЯха.. ;)

Няма смисъл от злобата,но я има..тъжно..

Ае,стига съм мрънкал. :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо беше изтрито неадекватното заяждане на Кремена с последвалото мъмрене от мен и поздрави от Малин?

Та това си беше точно по темата!

 

Заради ей такива клевети, особено за музиканти, които само си срещал, а по някога дори и не си (!) и всички интриги покрай това от някой чул нещо от друг, който е разбрал второ от трети и т.н. става най-голямото зло!

Тоя бил такъв, оня не ставал... ми аз за себе си съм слушал, че съм наркоман, сводник, педересат, мъжка курва, наркодилър, шизофреник (това може би обяснява предишните), алкохолик... дори и да бях, дори да бях всичко това, че и още нещо, по дяволите - та нали говорим за музика - какво значение има какъв съм аз извън нея!

 

Вторият проблем е, че заради цялата ситуация на потисничество, нещастие, безпаричие и отново злоба, когато някой се покаже на сцена често се самозабравя - ма как така - някакъв смешен клуб, пред 50-100 човека - и какво? Какъв те прави това - по-добър или по-успял? А прави ли те нещо изобщо? Това, че в общия случай си дал 50 лв за репетиции, 20 за таксита и 10 за бира, след което взимаш 30 означава, че имаш скъпо хоби и само толкова!

Някой издава албум и веднага следва - "А бе, хубаво е, ама..." Няма "ама", само "Браво" и подкрепа по представленията!

 

Това е от мен - липсва ни любовта и уважението!

А бе хора, дайте да се подкрепяме бе - ако не ние, кой ще ни подкрепи?

Става въпрос за музика все пак!

 

П.П.:

Като начало, очаквам три неща:

1.: Постът ми да не бъде изтрит или променян;

2.: Кремена да се извини на Малин;

3.: Поздрави за невероятния ми пост.

Малин не е малък та да не може да отговори сам.Ти обеща,че ще спреш да се заяждаш с Кремена.Явно не я разбираш какво казва в много от случаите и вече се заяждаш тенденциозно.

Поста ти е тъп,стига си филиософствал.Не показваш"любов" и "уважение".Свири повече и ще "успееш".

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко Добри Музиканти се "реализираха" в VIP Brothera :)

 

Други пък станаха "Жури"... :)

 

 

Актьори и Модели Масово Пропяха...

 

...общо взето в БГ , Жабите НЕ си знаят Гьола :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, мили мои, скъпи, любими приятели, Кременка и Борко, приемам вашата неузряла злоба и Ви прощавам! Да, въпреки, че оставам неразбран, аз Ви прощавам и Ви обичам!

Нека песента Сипвай бармане бъде специален поздрав за вас!

Нека тази песен бъде поздрав и за Малин, на който ще си позволя да препоръчам да не прекалява с тези виртуални наздравици, че ще му излезе име на пияница :)

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^aa,не е истина.. :):) ,сега Багето трябва да съди тоя мангал за авторски права.. :D

А,на заяжданията бях отговорил,но ми изтриха поста-в общи линии-Не плюйте по хора,които не познавате!

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, мили мои, скъпи, любими приятели, Кременка и Борко, приемам вашата неузряла злоба и Ви прощавам! Да, въпреки, че оставам неразбран, аз Ви прощавам и Ви обичам!

Нека песента Сипвай бармане бъде специален поздрав за вас!

Нека тази песен бъде поздрав и за Малин, на който ще си позволя да препоръчам да не прекалява с тези виртуални наздравици, че ще му излезе име на пияница :punk_guitar:

Ква,злоба,бе оуигофуен?Ако бех ти се назлобил,кви щех да ги пиша...а и не виждам основание.Искам да кажа,че в "Булгаристан" всички мрънкаме и ни е някой друг виновен-я дето нямаме пари,я нещо друго вместо да правим нещо смислено. И даже нямам време да си подредя изреченията;),егати поста дето го написах...

Весело и душеполезно изкарване на празниците на всички!

Дедо Йоцо

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе,Йоцо,кво смислено да правиш?Общо взето,ако не си поп/фолк изпълнител си умрел от глад.И Рока в БГ си е скъпо хоби.Не казвай че си доволен от заплащането си като музикант (знам че свириш от 100 години).Свилен имаше предвид,че малкото рокаджии,вместо да се поддържат се чудят кви интриги и селски номера да си извъртят..,като че ли делиме големия кокал. :)

Естествено,не говоря за всички.(10-та божа заповед-не обобщавай!) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Няколко Добри Музиканти се "реализираха" в VIP Brothera :)

 

Други пък станаха "Жури"... :coolp:

 

 

Актьори и Модели Масово Пропяха...

 

...общо взето в БГ , Жабите НЕ си знаят Гьола :)

 

Хехе пак целиш право в десятката :bravo:

Аз пък ще си купя още една китара скоро,при това Les Paul :) ,най накрая :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.