Jump to content
Българският форум за музиканти

Има ли реализация на добрите музиканти в България


Recommended Posts

Според мен в БГ има реализация за добрите музиканти, но те май не са много. Или по-точно тези които са се реализирали май не са много добри.

;):P;);):P;)

 

:beer: Много добре казано B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърни внимание часа на изява, това е два дена луд фест , купон и място където можеш да срешнеш ХУЛЯДИ като теб на едно място.Това е нещо на което вероятно нашите внуци само ще могата да се радват.

 

 

Ех да бях там. И перука щах да си туря за да куфея :beer:B):P

 

Иначе часовете са супер. По 14-15 часа лудница. Нещо като в Разград ама много по- по- по- по-яко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно съм съгласен.има и една друга поговорка:по добре на теб да ти е зле отколкото на ман да ми е добре.

 

P.S.тема за размисъл.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обърни внимание часа на изява, това е два дена луд фест , купон и място където можеш да срешнеш ХУЛЯДИ като теб на едно място.Това е нещо на което вероятно нашите внуци само ще могата да се радват.

 

 

Ех да бях там. И перука щах да си туря за да куфея :unsure::blink::P

 

Иначе часовете са супер. По 14-15 часа лудница. Нещо като в Разград ама много по- по- по- по-яко :P

Абе разград ;) Идеята там беше дора но реализацията абсло;ютен ташак.Пак добре че имаше кой да се сети да прави такива неща де но това е много далеч.

Мисълта ми беше друга, че Метала не е умрял, просто в българия няма хляб в него.На запад инсдустрията въврви с пълна пара и всички са доволни и музиканти и фенове.А и няма час след кой то непълнолетни не могат да влизат, нещо което ме врещи след като го прочетох за незнам си къв концерт, че щял да бъде по рано за да може ли да отидат и непълнолетните...Ебах ти зора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и няма час след кой то непълнолетни не могат да влизат, нещо което ме врещи след като го прочетох за незнам си къв концерт, че щял да бъде по рано за да може ли да отидат и непълнолетните...Ебах ти зора...

Елате в R&B клуб!

Купона е от 6 до 9 :green: (18 - 21)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и няма  час след кой то непълнолетни не могат да влизат, нещо което ме врещи след като го прочетох за незнам си къв концерт, че щял да бъде  по рано за да може ли да отидат и непълнолетните...Ебах ти зора...

Елате в R&B клуб!

Купона е от 6 до 9 :green: (18 - 21)

от 6 до 9 годишна възраст ли :unsure: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и няма  час след кой то непълнолетни не могат да влизат, нещо което ме врещи след като го прочетох за незнам си къв концерт, че щял да бъде  по рано за да може ли да отидат и непълнолетните...Ебах ти зора...

Елате в R&B клуб!

Купона е от 6 до 9 :green: (18 - 21)

от 6 до 9 годишна възраст ли :unsure: ?

часът е това :blink: от шест, до девет :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дерек Шериниън си го каза:"Повечето музиканти стигат до момент в който започват само да негодуват за това,или онова,а истината е,че ги мързи да бачкат здраво,или нямат достатъчно желание....."

Аз спирам до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееей... колко много съм изпуснал!!! Седя от един час и чета темата отначало и аха-да почна да отговарям на стари мнения, щото има доста... да речем неориентирани за мен изказвания...

1.Реализация тук няма и няма и да има-то няма държава.

2.Има малко реализирали се музиканти, и те май не са най-добрите-така е, а освен това не са се и реализирали, if u know what I mean.

3.Че има кръчмари-има.Ама това, че ти харесва да свириш много стилове и се чувстваш добре, докато го правиш, не значи, че си такъв.Не опростявайте нещата-не дирете леснината :godbless:

4.За какво свирим-за удоволствието от музиката, за да я разпространяваме и да радваме хората, или защото е по-лесно да свириш и да взимаш пари, отколкото да копаш и да взимаш пари(говоря в перспектива)?

5.Няма нищо лошо в това да идеш в чужбина за малко-аз бях 2 години, оборудвах се и се научих да реагирам в сложни ситуации, обграден от прости музиканти.Школа.Стига да искаш и да можеш да вземеш.

6.Кой каза, че в България не можеш да се изхранваш от музика?Аз го правя от 4 години, имам и доста познати, които не работят друго.Свирил съм с много групи, на много места, винаги съм бил Аз, свирил съм като Аз, никога не съм приемал нещата на "халтура"!!!Че как така, нали където и с когото и да свириш, Ти свириш... не си се скрил зад пердетата...Въпроса е да решиш от самото начало дали това, което приемаш да правиш, ти харесва, или не.Ако не-не се захващай.

Обобщавайки казаното дотук, бих заключил, че намирам за себе си някаква реализация, която се развива с годините.Малката подробност е, че никога не съм мислил самоцелно за нея, а за Музиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В БГ с изкуство като цяло не можеш да се реализираш, според мен. Да се изхранваш - да, обаче за реализация на пълните ти творчески способности... Па по света деазнам как е. Ма и там май май така. Е, рисуването навън е чисто комерсиална дейност и в университетите се учи чисто комерсиалната му страна. И с много други работи предполагам е така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.