Jump to content
Българският форум за музиканти

Нужна ми е вашата помощ


Recommended Posts

Здравейте,

Поразрових се из гуугъл , но навсякъде пише различни цени на следните неща:

 

Микрофон - Behringer C-1

Преамп - TUBE ULTRAGAIN MIC100

Слушалки - AKG K77

 

.. Та ако може вие да ми помогнете с цените да ми кажете какво струват тези 3 неща , и от къде мога да си ги поръчам от нета ,че иначе голяма разходка ще е ако тръгна да търся из магазините щот съм от гр.Първомай (Пловдивска област) , ходил съм в Пловдив ,но там нищо не казаха за цени и т.н. , просто казаха ,че можело да се поръча.

 

И така моляви дайте ми малко обяснение ,че съм затруднен доста .

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А там, дето са ти казали, че може да си поръчаш доставката, не ти ли казаха и цените?

Живея в Пловдив точно до магазина за музикални инструменти IGS, а и с Ив.Бозов, който също има магазин, се познаваме от много години. Още сега мога да ти кажа приблизителните крайни цени на това, което си избрал, но ако искаш бих могъл да проверя абсолютно точно цените, които ще платиш при получаването на всеки един от компонентите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А там, дето са ти казали, че може да си поръчаш доставката, не ти ли казаха и цените?

Живея в Пловдив точно до магазина за музикални инструменти IGS, а и с Ив.Бозов, който също има магазин, се познаваме от много години. Още сега мога да ти кажа приблизителните крайни цени на това, което си избрал, но ако искаш бих могъл да проверя абсолютно точно цените, които ще платиш при получаването на всеки един от компонентите...

 

Да бих желал ако може да ми кажеш на всеки един компонент какви са ценита да знам :).

Благодаря ти предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пич, доставките от български магазини са гарантирано много дълги. По 2-3 месеца са, ако ще да ти кажат, че след 1 седмица идват... Имаш вариант да си поръчаш от хипер популярните онлайн магазини за музикални инструменти thomann.de musicstore.de и др. Там пак могат да ти забавят, но забавянията са много по-малки от колкото с магазините.

 

Магазините са и сайтовете са дистрибутори, само че магазините пращат моментално защото ги имат на склад и вече всичко зависи от транспорта, докато магазините пращат заявка до производителя а той те първа не се знае дали няма да загуби и писмото... xxxx са така в София и Варна, Фактор... Все големи магазини с големи марки вътре. Помисли си.

Редактирано от X_eNeMy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.