Jump to content
Българският форум за музиканти

Коя е любимата ви група


GSD

Recommended Posts

здравеите понеже на последак има много популиарни групи и доста от тях ме кефят моиата лубима група е AC DC мерси за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Лос Хемелос...

 

пп Сериозно, как да си събера любимите групи тука, камо ли да е една? :greenangel: Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лос Хемелос...

 

 

:greenangel: Не е смешно, бяха много симпатични хора и добри музиканти. Единият почина, Бог да го прости!

Коя ми е любимата група не мога да отговоря със сигурност. Може би Битълс.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не виждам нищо смешно, отново! Да им се подиграва който може да свири и пее по-добре от тях! В жанра си бяха страхотни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yotzzo, не се засягай. Просто темата е супер безсмислена. Нещо повече, ще се превърне в поредния спор "моята група "А" е по - добра от твойта група "Б" :thumbs_up: Какво друго да се очаква...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите понеже на последак има много популиарни групи и доста от тях ме кефят моиата лубима група е AC DC мерси за отговорите

 

здравеи понеже на последак е много попуиарно да пишем така и мен това доста ме кефи искам да попитам - кои е лиубимиат ти предмет в училиште?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.