Jump to content
Българският форум за музиканти

Цяла Китарна Балада за слушане


Recommended Posts

Може ли някой от модераторите да сложи този линк и в първия пост http://www.nalbantov.com/Sam/DimiNalbantov...ias_Garden2.mp3 ?

Мерси!

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много хубава композиция, а и особено много ме радва блендата, която си направил на китарата - изкарва иделно именно най-хубавото и естественото от нея и спецификата на дървото й - едно "съвременно" такова звучене... точно както се очаква да звучи такава китара. Изпълнението, както винаги е на ниво!

 

ПС: като ти слушам саунда, ще взема да си купя и един Ibanez накрая :godbless: .

Коя китара е това?

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Bird,би ли ми дал малко повечко инфо за програмата за краен мастеринг с която работиш,че и аз отскоро реших да продължа едни мои идейки?! Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Evtim, благодаря! Радвам се, че ти хареса. :nono:

Китарата е старото ми РГ450, което Диката преправи.

 

vanboy, мастера е направен с Рипър. :girl_witch:

Чейна е следния:

Компресора на рипъра, с презет Ню Йорк Бус след това ЕК на Рипъра като вдигам леко високите и режа ниските под 50-60хц. След това 2 плъгина един след друг GClip с по 3-4дб гейн.

След това Воксенго Елепфант 2рия презет. :greenball:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали е обявено, че баладата е "за слушане" - та днес пробвах как е в колата. Мнооо добре! (Само дето не знам кой точно Mix беше, условно да го номерираме като x(n+1)... :hysterical: )

И последният е много як! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам само една "малка" забележка :D . Много е МАЛКО пасажчето с двойните китари, а доста добре се е получило ;) .

 

Може ли да те помоля да поекспериментираш (ако ти се занимава, естествено :girl_witch: ) в тази насока ? :rolleyes:

 

P.S. ... и си мислех не е ли възможно микса на солокитарата да бъде направен като диалог ? В смисъл - имаш определени обособени пасажи, които СПОРЕД МЕНЕ могат да бъдат разделени панорамно, все едно се включват различни китари. Това за същинското соло може да не важи :)

Редактирано от prayer4eto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.