Jump to content
Българският форум за музиканти

УЧИТЕЛ ПО ЕЛЕКТРИЧЕСКА КИТАРА


Recommended Posts

Здравейте, търся учител по електрическа китара. Става дума за блус, рок енд рол и ако се справям добре - някой друг джаз акорд. Нивото ми е малко над начинаещ, дето се вика - дрънкнам от както се помня, но нищо по целенасочено.

 

Става дума за София.

 

И да поясня, не съм първа младост, така че олимпиадата и световното ще го пропусна :)

 

Навярно ще ми посочите, някои предишни линкове във форума, но аз лично не видях нищо актуално.

 

Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в такъв случай би могъл да потърсиш Боби Зашев (BlueZone), мисля, че ще ти свърши чудесна работа.

 

Прати му ЛС ако си заинтересован, не му знам координатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси! Радвам се че ти се отзова на поста ми, гледам и слушам че си доста добър, за жалост си в Пловдив. Но щом ти ми препоръчваш човек, нещата придобиват някаква оптимистична нотка. Пак благодаря.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, мисля,че в "Център за музикални изкуства " ще ти свършат добра работа. Там преподава Пламен Петров и е много яко при него да учиш ,обръща много внимание и си свириш каквото искаш. виж

сайта;http://cma-bg.com/bg/?page_id=18

Редактирано от Пеци
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм сайта на Центъра за музикални изкуства, но понеже имаше някакви фиксирани срокове за набиране на класове и това ме накара въобще да не се позаинтересувам.

 

Мерси за инфото, ще пробвам с едно телефонно обаждане там.

Редактирано от Gnesh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От преподавателите по електрическа китара в София, които познавам, бих препоръчал Боби Зашев (негови координати има в този раздел), както и Георги Мирчевски - Georgemirchevski.com . И двамата са страшно кадърни музиканти и определено има с какво да помогнат.

 

 

Успех,

 

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.