Jump to content
Българският форум за музиканти

Носталгия


Recommended Posts

Здравейте,

 

ето една балада която сме записвали преди 15ина години ... но все още си звучи гот

 

Носталгия

 

всъщност с тая балда учствахме на времето в Блектоп-а (не помня коя година нито коя радиостанция) и го отнесохме мъжката ... ехх тия балади :yes:

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

...Страхотна балада :girl_witch: Не бях влизал скоро във форума и не зная защо няма коментари за красивата песен...но се радвам че аз ще съм пръв :whistle: ...Вече си я слушам няколко пъти и ми харесва все повече...и текста е готин :)

...както рицарят смел ,скрил под шлема сълза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва ... :girl_witch:

Един Киске мно'о би и отивал като глас тоже си мисля аз - що не му драснеш един мейл?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е наистина,китариста забива всички!!!Чудно как е минала незабелязано.но като се има предвид предпочитанията на родната публика,особено по онова време.........,тигре тигре :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) ,,,ами освен и аз да кажа, че е много хубаво песента друго яче няма

:blush: . Китариста е много техничен :greenangel: и накрая ако не беше затихнала песента имах чувството, че нямаше да спре скоро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бях влизал тука отдавна и искам да ви благодаря за добрите отзиви !!!

 

Баладата е на има няма 15ина година, както и записа а от тогава мнооого вода е изтекла ... защо това е така а онва иначе мисля че няма смисъл да обяснявам.

В момента работим над дебютният ни албум, състава е доста по различен и тази балада живот и здраве сме я оставили за по нататък ... ще има римейк при всички положение, но все още не сме мислили върху това.

 

Пак мерси на всички за добрите отзиви, някоя и друга конструктивна критика относно аранжимент, звук, техика и тн. също би била добре дошла

 

Поздрави и keep on rockin

Алекс

 

п.п. ааа и да не си помислите че сме баладична банда - шум вдигаме и ние както си трябва .. ехехех

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Умрем да изкопам некоя дърта тема от прахоляка! :cheers2:

Човече, БЛАГОДАРЯ ТИ! Върна ме в оная 94 ли беше или по скоро 93 та, когато и ние участвахме в Блек топ-а на Емо Братанов. Ех какви златни времена бяха... Вашето парче си го спомням много добре и помня че много ви се кефехме. Ех блаженни години. А бяхме млади ;):ok::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.