Jump to content
Българският форум за музиканти

Покупка онлайн


hypnocil

Recommended Posts

Извинявам се за темата, дано не е безсмислена.

 

Трябват ми найлонови струни за класическа китара спешно.

 

Проверих Визиартс, Икономов и Камертън. Първите два нямаха струни. Камертън има, но работното време не ме задоволява в момента да звънна да уредея доставката.

 

Ако можете да ми кажете къде от интернет да си поръчам найлонови струни с доставка ще съм Ви много благодарен !

Редактирано от hypnocil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, добре, КамертОн... Извинявам се за толкова ниската си грамотност. :greenangel:

 

Мисля, че думата КамертЪн (написана грешно) беше разбрана, ако не от друг то поне от поправилия ме и не е толкова фатална грешка, но както и да е... вече ще знам да си преглеждам постовете по няколко пъти преди да ги поствам с цел да не провукирам 'учителят' в хората.

 

Стига офф-топик.

 

Моля Ви, нямам нужда от това да ми казвате, че ще ми излезнат златни или да ми поправяте една буква.

В случай, че не можете да помогнете или нямате желание, то просто не го правете. Нали за това е форум, за да се пита ?

 

Ако никой не отговаря темата за няколко часа ще си отмине на задните страници и това е, не мисля, че ще избоде очите на някого.

 

Благодаря все пак !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си написал откъде си, за да можем да те насочим към музикален магазин.

Он-лайн търговията е хубаво нещо, но за жалост не е развита добре у нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че това е форум (виртуално пространство) но все пак - айде да не ставаме като Хамериканците - само да висим пред компа и да зомбясваме - ако си от софия - разрови се в сайта на Камертон и виж адреса им - до консерваторията е - отиваш и купуваш. В малкия ЦУМ също има. Общо взето навсякъде продават струни за класическа китара - даже май като се сетя в Казанлък, където струни за ел. китара не могат да се намерят, пак продават за акустична - в един музикален магазин с дискове и касети.

Дерзай, утре ако ти се наложи да си купиш перце, пак ли по нета ще поръчваш? Не е ли по-добре вместо да чакаш, да идеш и да си купиш веднага. Ако работиш до късно - xxxx например раотят до 8, ако не ме лъже паметта, така че алтернатива винаги има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можете да ми кажете къде от интернет да си поръчам найлонови струни с доставка ще съм Ви много благодарен !

ebay.com

 

казвам ком щото цената ще е ориентировачно същата ама ще е $ вместо "юро" a и има и по- добър избор

доставката не е прекалено скъпа (особенно ако не поръчваш само 1 брои)

 

П.П. може да видиш и в (фактор)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за инфото.

 

Проблемът обаче не е в мързела ми, а в това, че не съм от София.

 

Тук музикален магазин няма и за да отида до такъв, който ми е най-близо на 50км, което ще ми отнеме, като цяло поне 3 часа в рамките на рабоното време на магазина, които няма как да отделя в момента и поради тази причина реших, че може да си поръчам от интернет :)

 

Както и да е... Блгадоря пак на отзовалите се !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eй хора.... де блеем !?!?!?!?

 

в този форум най-популярни струни са ТУК .. а на всичкото отгоре НАЙ-НАЙ .....

 

поне всеки препоръчва(на мен още не ми се е случвало :) .. ама ще се поправя) ...

в момента май няма .. ама може да провериш и НИКОГА няма да сбъркаш от там !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Подкрепям с две ръце! :) Стига да има в наличност, пристигат от днес за утре, или зависи как се падне работното време на куриерите (неделя се забавя, примерно, защото повечето куриери не работят в неделя).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че това беше най-смисленото предложение до сега. Признавам си бях забравил за сайта :hysterical: Пробвай от там пич,не мисля,че ще сбъркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.