Jump to content
Българският форум за музиканти

В ъгъла: Jazz, Soul, Fusion, Iinterpreted Classics, Etc.


Angelina Sekulova

Recommended Posts

^ Додо, препоръчвам ти Riding with the King - Eric Clapton & BB King

Можеш да чуеш и семпли отдолу.

Препоръчвам Marry You (4-то парче). Не че другите не са баровски, то от тия двамата човек друго не може да очаква.

Много яки нещица чух, признавам си. :greenball:

Аз искам да метна още някои шедьоври в тази тема, но си трябва малко "каталожен труд", щото не намирам подходящи линкове из нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая темичка много ми се иска да ви подметна нещо като Anna Maria Jopek:

 

- от албума "Upojenie" - с Пат Метини:

http://www.youtube.com/watch?v=lkYTujyvb_c...PL&index=23

 

и тука с Ричард Бона:

 

- Това - специално за Infiniti (понеже ще я изкефи като пеене) и за Angelina, че нарече E.S.T. "никому неизвестно трио". Госпожа, тия са ОГРОМНИ ! Наваксвай бързо !

Редактирано от Demiurg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Додо, препоръчвам ти Riding with the King - Eric Clapton & BB King

Можеш да чуеш и семпли отдолу.

Препоръчвам Marry You (4-то парче). Не че другите не са баровски, то от тия двамата човек друго не може да очаква.

Много яки нещица чух, признавам си. :thx:

Аз искам да метна още някои шедьоври в тази тема, но си трябва малко "каталожен труд", щото не намирам подходящи линкове из нета.

 

Много, много, много, ама мнооооооооого ти благодаря!! Много е готино! Особено Come Rain Or Come Shine... Благодаря. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая темичка много ми се иска да ви подметна нещо като Anna Maria Jopek:

 

- от албума "Upojenie" - с Пат Метини:

http://www.youtube.com/watch?v=lkYTujyvb_c...PL&index=23

 

и тука с Ричард Бона:

 

- Това - специално за Infiniti (понеже ще я изкефи като пеене) и за Angelina, че нарече E.S.T. "никому неизвестно трио". Госпожа, тия са ОГРОМНИ ! Наваксвай бързо !

 

Албума и с Матини супер ме израдва - просто се разбих да го слушам в последно време :yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, @Demiurg! Мноого красиво! Ще наваксвам.

Живеем във вселена от музика, човек никога не може да знае какво е "проспал". B)

 

Полякинята, обаче..., не намирам да ми е съществен пропуск. Има одухотворено гласче, ама "полупрозрачно" некак си. И ми е "квадратна" като музикално мислене. Слушах й и студийни неща - нъцки. Сорри, мога да я слушам само в комбинация с яки музиканти в съпровод (та да има какво да слушам все пак :yahoo: ).

 

- Те тука една, която намирам за прекрасен интерпретатор, а и си може жената: Eva Cassidy, Cheek to Cheek, live

- И, ако ще си говорим за характерно пеене, една превъзходна (!) португалка в ювелирен дует: O Mare e Tu - Andrea Bocelli & Dulce Pontes

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bass day '98 ! За басисти и не само...

Ако сте го пропуснали, като мен, горещо го препоръчвам, участват страшни зверове, а джемът накрая е покъртителен...

2028383743970258827.JPG

Видео

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.