Jump to content
Българският форум за музиканти

Е те това е нашия оркестър :)


Recommended Posts

Ето това сме ние, младежите от разградския духов оркестър.Ако може да си кажете мнението за това как звучим, как са ни мажоретките :hysterical: , но най вече как звучим.Знам, че не сме перфектни, но не забравяйте, че сме само на една година.Та ще се радвам да чуя оценките ви :hysterical:http://www.myspace.com/benyband

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Ето това сме ние, младежите от разградския духов оркестър.Ако може да си кажете мнението за това как звучим, как са ни мажоретките :) , но най вече как звучим.Знам, че не сме перфектни, но не забравяйте, че сме само на една година.Та ще се радвам да чуя оценките ви :hysterical:http://www.myspace.com/benyband

 

:) хе-хе-хе браво на вас големи сте маймуни

 

като за токущо започващ бенд звучите добре малко баланса между инструментите трябва да обравите динамиките, но е ОК

 

пожелавам ви да се множите и след няколко години да сте голям оркестър :thumbs_up: и що нямате дървени май само кларинети видях трябва да има хора и в трите секции: медни, дървени и ударни. :lol:

 

аиде всичко най-добро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, няма дървени! И саксофони видях. Супер сте. :) С това желание ще стане страшен оркестър. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на вас! Само така! :hysterical:

 

Навремето мечтаех да свиря в духов оркестър, още повече че вуйчо ми беше диригент на един от софийските оркестри но уви бях още малък, а като порастнах вече беше късно...дойдоха промените и го разформираха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехее, радвам се, че ви харесва :) а иначе си имаме и медни и дървени и ударни, просто двата саксофона не се виждат много :).И аз се надявам да се множим, вече имаме нови попълнения, ама ще видим и пак ви благодаря за хубавите думи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета. Всеки може да дава критики и забележки винаги ще има, но по - важното е, че правите нещо хубаво и много трудно. Продължавайте все така напред и отностно дървените мисля, че са ОК само една туба ( 2 още по - добре ) ако намерите ще е супер :hysterical: и още един тромбон :hysterical: ( ако пък станат 3 ще е перфектно) Поздравявам Ви и ви пожелавам да се срещнем по сцените :hysterical::wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз мисля че единствено бас липсва на оркестъра.Вариантите спорем мен са 3.

Първият е за туба 1 ще свърши работа.

Втори- бас китара и вече може да изпълнявате и парчета за бигбенд.

Трети - контрабас.

Зависи от вас на кой вариант ще се спрете.

Поздрави и ще звучите все по-добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

Eee за 2 години добре се справяте :godbless: евала момчета влезте в нашият сайт ако искате може да организираме нещо заедно,защото и ние сме младежки духов оркестър => http://brassband-pmgmontana.com/begin.html Успех ;]

Редактирано от Bass`baby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

'Bass`baby' гледах ви уебсайта......ее много сте красиви :lol: особенно мажоретките много ми харесаха продължавайте в същия дух! :lol:

 

само ударната ви секция много рехава само 3 човека...хъм но дано се размножите ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.