Jump to content
Българският форум за музиканти

Ейсидисиподобен джем


johniebgood

Recommended Posts

Ето едно джемче , което напомня на Диси , моето соло съм си го изсмукал от пръстите , колкото да сложа началото на джема .

 

мой вариант

 

бекин трак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер :) Много удобно за пентатонични излияния :)

Само китарната бленда леко дразни, ама то ДиСи не свирят с процесорчета, това е ясно :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

http://www.esnips.com/doc/cc414cf6-9bed-42...c252cc1f/ac-top

 

Нещо ми позамириса на ZZTop и реших да се водя по миризмата.

Texas майна!!!

Редактирано от SviStyle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Много добре си го направил,вярно ,че прилича на ЗЗтоп , но това се дължи на гадния звук на зума джи2 , свързан директно в компа , иначе го правих по всички канони на Диси , ама и ЗиЗи върха са достойни за уважение , така че яко !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе го правих по всички канони на Диси ,
няма нищо общо ,шотландскородените Йънг брадърс цепят по тоника/доминанта и суб..с мощното влияние на татко Блус,аз като дърт фен на АС/ДС (знам им всички парчета) щях да се включа..

Свилене,браво,мн.добър саунд си изкарал с Винтиджа :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Не е Винтиджа.Страт копието("Legend"=100лв масивно дръво) смъкнато с тон надоле + Seymour Duncan JB jr на бриджа.И оттам през БРЕЙ-рингера, с неговия драйв, в картата на компа(посредством чинчове).Е, да не забравяме и пикъп бустера от същата марка, като адаптера(вързан между китарата и комбото).

Винтиджа от много време стои в репетиционната и се скъсва от репетиции с Вас Марихуан.

Редактирано от SviStyle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно джемче , което напомня на Диси , моето соло съм си го изсмукал от пръстите , колкото да сложа началото на джема .

 

Пъхни ги малко по-назад тия китари, че да стане за джем трака. Много се бият със солиращата китара иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе го правих по всички канони на Диси ,
няма нищо общо ,шотландскородените Йънг брадърс цепят по тоника/доминанта и суб..с мощното влияние на татко Блус,аз като дърт фен на АС/ДС (знам им всички парчета) щях да се включа..

Свилене,браво,мн.добър саунд си изкарал с Винтиджа :thumbs_up:

 

Малине,знам ,че си стар фен на Диси и ще те критикувам ! :greenball: :greenball: Не всичките им песни са такива,каквито ги описваш , без да му мисля много ще ти дам само 2 - 3 примера - "Тач ту мач" , "Ти Н ти" , "Дърти диидс" и тн... , определено смятам ,че съм се движил по Диси каноните .Но това не е най-важното , просто ми заприлича на Диси и затова го кръсих така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.