Jump to content
Българският форум за музиканти

Професионална звукова карта


hristakis88

Recommended Posts

От доста време си търся хубава звукова карта! Харесах си два модела - E-mu 1616 и M-audio FireWire 410.А днес намерих някаква промоция на тази - Phonic Firefly 808 в един бг сайт (780лв, но май без ддс). Работил ли е някой от вас с подобни карти или с тия и какво бихте ме посъветвали да си взема. Парите които мога да отделя за карта са 700 - 800 лв.

 

Благодаря предварително!!!

:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FireWire е по-добрият интерфейс за външни карти, не знам Ему-то, което си гледал как е точно. От тия двете аз бих взел М-Аудио.

Прегледай също моделите на Едирол, ТС Електроник, Пресонус, мисля че са по-кадърни от изброените от теб.

Фоник-а не я знам, ама надали... :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам M-audio FireWire 410 вече година и мога да споделя, че нямам никакви проблеми с драйвери и стабилна работа под XP 32 bit. и според мен за цената си от 600 лв. свири добре и има добри възможности. Но пак зависи какво ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тия ему съвсем забравиха да пишат драйвери, а креатив сега си съкратиха 50% от персонала... сигурно положението ще става само по зле... много съм недоволен от съпорта им, той даже сайта им не се отравя понякога, пък кво остава за 64 битови драйвери и оправяне на МНОГОТО бъгове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам M-audio FireWire 410 вече година и мога да споделя, че нямам никакви проблеми с драйвери и стабилна работа под XP 32 bit. и според мен за цената си от 600 лв. свири добре и има добри възможности. Но пак зависи какво ти трябва.

 

 

Ами главно ми трябва за минимална латенция, да мога да записвам добре с 2 микрофона и като вкарвам някакъв сигнал (китара или клваир) да ми звукоусилва достатъчно за запис. Исках да те питам и дали тази карта (FireWire 410) ще върви на 64 bit Windows?

 

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.