Jump to content
Българският форум за музиканти

100 Greatest Guitar Solos Compilation


Fenix

Recommended Posts

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

доста относително нещо е тази класация........из между един куп все яки сола е изключително трудно да се определеи кое е N1 ,затова няма смисъл от такива класации.....

Цялата класация както каза и някой преди мен не е заради самата нея а е за да си напалнят списанието :D все пак тряа да има нещо си там че младежите да купуват! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Абе за мен най-якото соло си остава Jimi Hendrix - Hey Joe

За мене пък най-великото е Voodoo Child, пак на тоя човек. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на някой парчета определено не им е мястото в тази класация,примерно Smells Like Teen Spirit,защото солото не е нищо особенно и е на 26то място :headbang:

1. Особено

2. За тебе може би...Колкото и да е елементарно, е приятно солото и то не само на мен. Не беше ли ти фенка на Слаш, който също не свири нищо особено, но има готини солачки ?

:dance:

3. Класацията смуче и гълта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на някой парчета определено не им е мястото в тази класация,примерно Smells Like Teen Spirit,защото солото не е нищо особенно и е на 26то място  :headbang:

1. Особено

2. За тебе може би...Колкото и да е елементарно, е приятно солото и то не само на мен. Не беше ли ти фенка на Слаш, който също не свири нищо особено, но има готини солачки ?

:P

сега за едно 'Н' ли ще ми правиш проблем (без да имаш правомощия :dance: )

Иначе ,да,харесвам музиката на Слаш както и на Кърт Кобейн,така че не се опитвай да се заяждаш по какъвто и да било начин ;) на мен така или иначе не ми пука :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напомняте ми на 14 годишни метълчета, които се карат за своите любими групи:

'ааа мойта любима група е най-добрата', 'ааа ти ли ще кажеш че мойта любима група не може да свири'.....майтап направо :dance: и като се сбият става мармалад :D

 

@kazimbutt пич, ще те черпя една бира. от малкото хора си с 6 поста, които пишат на правилен книжовен български език! поздравления :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напомняте ми на 14 годишни метълчета, които се карат за своите любими групи:

'ааа мойта любима група е най-добрата', 'ааа ти ли ще кажеш че мойта любима група не може да свири'.....майтап направо :dance: и като се сбият става мармалад :D

 

@kazimbutt пич, ще те черпя една бира. от малкото хора си с 6 поста, които пишат на правилен книжовен български език! поздравления :headbang:

Благодаря. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 Greatest Guitar Solos Compilation

Голяма част от песните не са китарджийски, а друга просто нямат соло (освен ако броим измъчените напъни на Кърт Кобейн, Кийт Ричардс и пр. Guitar heroes за свирня)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 Greatest Guitar Solos Compilation

Голяма част от песните не са китарджийски, а друга просто нямат соло (освен ако броим измъчените напъни на Кърт Кобейн, Кийт Ричардс и пр. Guitar heroes за свирня)

Еее, стига де! Кийт Ричърдс си свири доста добре. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а на някой парчета определено не им е мястото в тази класация,примерно Smells Like Teen Spirit,защото солото не е нищо особенно и е на 26то място  :D

1. Особено

2. За тебе може би...Колкото и да е елементарно, е приятно солото и то не само на мен. Не беше ли ти фенка на Слаш, който също не свири нищо особено, но има готини солачки ?

;)

сега за едно 'Н' ли ще ми правиш проблем (без да имаш правомощия :P )

Иначе ,да,харесвам музиката на Слаш както и на Кърт Кобейн,така че не се опитвай да се заяждаш по какъвто и да било начин ;) на мен така или иначе не ми пука :P

1. Няяяя, трябва да се пише правилно.

2. Не се заяждам, нещо си се объркала.(явно използваш един и същи дилър дълго време, простено ти е :P) Ако се заяждам, ще е на лични.

3. Говориме в частност за солото...Музиката на Кърт като цяло я остави на страна.

Кажи кво рабираш под "нищо особено"? Трябва просто да ти харесва за да го сложиш еди-къде си. Идеята ми е, че сама си противоречиш.

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 Greatest Guitar Solos Compilation

Голяма част от песните не са китарджийски, а друга просто нямат соло (освен ако  броим измъчените напъни на Кърт Кобейн, Кийт Ричардс и пр. Guitar heroes за свирня)

Еее, стига де! Кийт Ричърдс си свири доста добре. :D

освен че си свири доста добре си клони и към гениалност.

 

тия класации май на никого не харесват. аз примерно съм съгласен с групата, дето е на първо място, ама не с парчето. не всеки не може да се угоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.