Jump to content
Българският форум за музиканти

Death - Without Judgement


Necrophagist

Recommended Posts

много интересно,но не го познавам :punk_guitar:

Пък и той до сега не ми е коментирал парчетата.А ти точно за каква формация ми говориш.Аз съм от шумен,но уча в търново,едва ли ще можем да се съберем да свирим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://media.putfile.com/Death-Mentally-Blind-cover

 

 

Е това го правихме преди 2 години некъде. Аз наредих барабаните и изсвирих баса,а той китарите и вокалите.

 

Верно разстоянието е проблем.Ние сме от Сф. Здраве да е!

 

А тука сме пакет.Аз съм по-високия,а той по-ниския китарист.

http://media.putfile.com/Death-Lack-of-comprehension

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и 2-те неща са много яки,но няма как да подмина видеото :lol:

Много ме накефи,получава се интересно с 2-та вокала.Като гледам и ти фен на 91 human

Следващата песен която ще запиша ще е поздрав за теб (Lack of comprehension) :ok:

Иначе за другия китарист няма какво да кажа ;) Но барабаниста ви го бива доста и аз искам един такъв-да свири Death с мен :D

Поздрави от Шумен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър кавър, човече. Death са сила и една от любимите ми групи. Респект! :)

 

Human>All!!! :surprise: (знам, че Without Judgement не е от там, казвам го във връзка с предния пост).

 

Успехи за на пред! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино свириш, но поработи малко върху вибратото си на солото. Когато примерно има задължан дълго време тон, не е нужно да е много силно или бързо вибратото, но е хубаво да го има. Добавя състейн и прави тона по-приятен. Забелязал ли си, как като си настройваш китарата с тунер, ако оставиш една струна да звучи по-дълго, тунера почва да показва по-ниско. За да го няма този ефект трябва малко вибратор. Основна техника за китаристи от всички стилове е, упражнявай я. :)

 

Надявам се да съм бил полезен. Успех :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да полезен си :) но имам и аз с какво да се извиня :D

незнам вижда ли се на записа,че китарата няма 1-ва струна,а на мястото на 2-ра има 3-та.Скъсах струните защото вдигах настройката на китарата за да свиря Kreator.Прездолагам знаеш колко е кофти да се свири така-за това съм така скован,страх ме беше да не скъсам още нещо,че струните са доста стари,а пък в моето село шумен няма от каде да си купиш :D

Иначе забелязвам че имам такива проблеми,звука ми не е лош иначе но от една камерка за скаип няма какво повече да се очаква :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления :hysterical:

Супер е станало!

Само една дребна дребна забележка имам - бърху таиминга на ритъм солото... ама все тая :hysterical:

Айде, все така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.