Jump to content
Българският форум за музиканти

Дайте съвет за синтезатор или пиано


maesstro

Recommended Posts

Вчера ходих до технополис и видях, че там продават едно ел. пиано CASIO 88 клавиша .. и сичко там.. хубавото което мн ми харесва на мен е, че беше с твърди клавиши, като на истинско пияно. Има си колонки кам него и изглежда прилично за цената си от 1100 лв., но малко не ми харесва CASIO.

Аз имам синтезатор CASIO с миди, дискети от средно добър клас,но CASIO не свирят като YAMAHA и това е напълно разбираемо спрямо цената им.

 

Та въпроса ми е следния.. искам да си купя или пиано от този сорт което да е с колонки като гореспоменатото CASIO или синтезатор някаккъв приличен, но главното изискване е - ДА Е С ТВЪРДИ КЛАВИШИ И КОЛОНКИ...

Някои може ли да даде съвет, марка, модел... цена..>? от каде да взема евентуално..

 

Междо другото CASIO-то в технополис не беше лошо никак... но ми се искаше да дам малко повечко пари, но да не е CASIO.

??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Музикален магазин, като си купуваш колело, къде ходиш на зеленчуковия пазар ли :)

 

haha mnogo sme6no nqma 6to.. po dobre da ne be6e pisal.

Mn qsno 4e ot muzikalen magazin, no prosto pitah nqkoi znae li model4e.. da preporu4a, da kaje ot koi ot muzikalnite magazini ei takova info..

no ako e prekaleno mnogo ne mi otgovariaite..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maesstro, аз имах такова Касио като това, за което говориш. Клавиатурата му е прекрасна, но като звук е много тенекиено. Аз си го бях взел за MIDI клавиатура и с него управлявах разни семплирани пиана от компютъра. Друго предимство е, че е леко. Но ако ще го ползваш самото него за звук, по-добре се откажи.

 

Между другото, пиши вече само на кирилица ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих до технополис и видях, че там продават едно ел. пиано CASIO 88 клавиша .. и сичко там.. хубавото което мн ми харесва на мен е, че беше с твърди клавиши, като на истинско пияно. Има си колонки кам него и изглежда прилично за цената си от 1100 лв., но малко не ми харесва CASIO.

Аз имам синтезатор CASIO с миди, дискети от средно добър клас,но CASIO не свирят като YAMAHA и това е напълно разбираемо спрямо цената им.

 

Та въпроса ми е следния.. искам да си купя или пиано от този сорт което да е с колонки като гореспоменатото CASIO или синтезатор някаккъв приличен, но главното изискване е - ДА Е С ТВЪРДИ КЛАВИШИ И КОЛОНКИ...

Някои може ли да даде съвет, марка, модел... цена..>? от каде да взема евентуално..

 

Междо другото CASIO-то в технополис не беше лошо никак... но ми се искаше да дам малко повечко пари, но да не е CASIO.

??

 

Препоръчвам ти YAMAHA P-85 или някое друго пиано от Р-серията коети ти легне на сърцето;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.