Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно здравей от мен за вас


Recommended Posts

Здравейте на всички,

понеже съм нов в този форум (прясно регистриран:) реших да ви поздравя и да ви се представя с 1 - 2 думи. Първо да кажа защо се регистрирам тук: ами интересно ми е, отдавна следя форума (около година :) и ми е гот че има толкова хора които се занимават с ударни инструменти, а и от това което сте оставили като клипове и ноти по които се занимавате .........супер какво повече да ви кажа освен да продалжавате така, та да си дойда на думата :rolleyes: Регистрирах се тук защото първо ми е гот да си говоря (пиша) за музика и второ защото виждам че има и готини хора.

Така ето и малко инфо за мен:

Казвам се Радо, от близо 24 години се занимавам с ударни инструменти (на 29 съм :yes:, завършил съм Бургаското СМУ, после и ДМА в София.....абе ударните са ми моят живот.

До скоро........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл, бате Радо! Дано си изкараш приятно във форума! ;)

Очевидно имаш голям опит с ударните инструменти и може и ние нещо да понаучим от теб и ползата да е взаимна ;)

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл, бате Радо! Дано си изкараш приятно във форума! ;)

Очевидно имаш голям опит с ударните инструменти и може и ние нещо да понаучим от теб и ползата да е взаимна ;)

Успех :)

хехе бате ;) еми за помощта ако мога ще помагам само кажи......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти приятел ;) Хубаво е семейството ни да се множи ! Добре дошъл - официално и очакваме скоро музика и видео и от теб ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да постваш видеа , редовно те дават по СКАТ ;)

ти къде се изгуби , не си в софия до колкото знам!!

айде със здраве!!

Данчо

Редактирано от drumvarna
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да постваш видеа , редовно те дават по СКАТ :mellow:

ти къде се изгуби , не си в софия до колкото знам!!

айде със здраве!!

Данчо

хахаха мдаа супер телевизията СКАТ сцепиха се да въртят едно и също, мисля си дали да не ги съдя вече :thumbs_up: даже имат записи когато съм 11 клас уникални са.......

в момента съм в Бургас и свиря в един оркестър очаквайте нови клипове познайте каде хаха......на таз телевизия трябва да и се забрани да снима концерти и всякакви музикални мероприятия просто много са зле от към озвучаване.....

та сега ако ми подскажеш и кой си.....

Със здраве...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Еми какво да кажа...Радо:punk_guitar:))Това е най-готиния 4овек който съм срещал,много добър барабанист на който се възхищавам и много се радвам да те видя тук:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.