Jump to content
Българският форум за музиканти

Hard Disk Recorder


Mogila

Recommended Posts

Имам нужда от съвет.

Трябва ми устройство с което да записвам китари,синтезатори и други такива,да мога да добавям о6те тракове към записа,да мога да контролирам всеки трак по време на просвирване на записа.Това с цел допълнитени инструменти да си пускам по време на живо свирене.Трябва ми и бърз достъп до поне 30-40 пар4ета записани.Мислите ли 4е Hard Disk Recorder ще ми върши работа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво искаш да записваш точно Аудио или Миди, но и в двата варианта един мощен лаптопец с една хост програма и хубава звукова карта външна и с миди интерфейс и повечко входове. Всичко което искаш може да го правиш в хост програмата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да то4но тези имам предвид.Но въпроса ми е мога ли да ползвам това като подложка за свирене наживо?И да си усилвам и намалям каквото ми е кеф по време на свирене и да имам бърз достъп до 30-40 пар4ета записани на него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, защо още от началото не каза, че това имаш предвид, а трябваше да се сещаме?

Аз, под "Hard Disk Recorder" разбирам съвсем друго нещо, може би причината е в Любовта ми към класиката, но както и да е?

 

Другото, което не разбирам е, защо вече като си знаел за въпросните устройства, не си си направил труда да прочетеш какво пише или поне да изгледаш видеата, които ги представят, но така и така, започнах да пиша, отговорът е "да, може", а колко парчета - пише го в спецификациите :P

 

П.П.:

Питай сега "как може", кой е вносителя за България и ако няма такъв, може ли да се поръча от нета... :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз писах в на4алото закакжо ми трябва.Да 4етох доста неща но навсякъде се говори само за запис и никъде за playback.

Няма да питам може ли да се поръ4а,защото заминавам за Корея другата седмица,а там вси4ко е доста по-ефтино от европа.

Благодаря за помощта:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.