Jump to content
Българският форум за музиканти

Игра за познавачи


sa6ak

Recommended Posts

Може да звучи детинско, обаче мисля, че идеята не е толкова лоша.Значи става дума за следното : аз (защото отварям темата, после ако има и други желаещи) пускам някакво семпълче от моя усилвател.Та целта на "играта" е "по-разбиращите" да дадат максимално точна характеристика на ампа-размер на говорителя, транзистор или ламБа и прочие.Това е от мен.Ако одобрявате драснете в темата да запиша нещо, а ако не- здраве да е ! Радвайте се на последните часове на 2008 година и много поздрави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок

пускай.

Може и аз да пусна семпли от V-Amp-а и колонките на PC-то и познавачите да отгатват какъв е усилватела и кабинета 4*12" или 2*12"+ 1*15" .

Ако първо пусна няколко снимки във "фукнята" съм сигурен, че "познавачите" ще се "хванат" за жокера :D

 

за по-интересно познавачите могат да отговорят и на въпросите:

с какви микрофони е записано

с какви адаптери е китарата ..модел, а не дали е хъм или сингъл

каква е китарата (гибсън, ибанез RG/JEM/UV ИЛИ самоделка с 5 струни)

 

и коя версия е софтуера с който е записано :beer:

 

мир

Редактирано от programista
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, че идеята не струва-така е ! Обаче сега ПРЕКРАСНИЯ български адет да тръгваме с рогата напред си пролича...Браво, дано се чустваш горд със себе си.Такива като теб на село ги наричат по един начин, който няма да спомена тук. На ЛС ако искаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина идеята е безсмислена, но и коментарът малко краен :icon_shithappens: Не вярвам да е възможно да се познае от записа какъв е усилвателят или китарата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели и да ни е честита новата 2009 година, най - вече много МУЗИКА за всички и то качествена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.