Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся таб на...


Recommended Posts

Търси се таблатура (по възможност за Guitar Pro 5+) на Roland Grapow - Strange Friend :)

 

Рядко добро и световно неизвестно парче.

 

Благодаря предварително? :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не мога да повярвам, че има табове на ПРЕСЛАВА, а на това - не! ;)

 

Ще хвана сам да си го извадя накрая! :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за таба на Песлава - Лъжа е, който аз почнах да правя, да знаеш, че не е готов още. Второ какво общо има дали има табове на Преслава или няма, с това дали някой иска да ти вади песен ;) . И трето - наистина е най - добре човек САМ да вади, не да разчита на другите :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушах го току - що това "рядко добро" парче и да ти кажа не ми допадна особено, но ако наистина в интернет няма таб, може, ако не ме домързи, да ти го табна тия дни. Иначе при китарите не чух някакви кой - знае какви сложни неща, които да не могат да се хванат по слух. Като че ли единственото нещо, което може да те изтормози във ваденето е прекаленият дисторшън, който китариста е наблъскал ;) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dude, въпросче - по слух ли ги вадиш? :mellow:

 

ПП. Нищо против таб-ове на Преслава - просто се зачудих, че ви е привлякла интереса :whistle: В интерес на истината не разбрах, че сам го вадиш, просто мярнах темата и помислих, че го има някъде. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Duuuude! Ти ВАДИШ табовете по слух! Моите адмирации. В такъв случай май няма много смисъл да питам как точно го правиш, при условие че няма как да използвам твоя слух... :)

 

ПП. (Изчетох темата за Преслава)

Редактирано от Jorko_Beliata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти какъв друг начин за вадене знаеш? :D

 

Ауди - миди - Guitar Pro :beer:

 

Смях или не, още не мога по слух (или поне нещо по - сложно от елементарна мелодия) :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.