Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez Rgr421exfm


podmatrix

Recommended Posts

Извинявам се, ако съм объркал раздела предварително.

Та интересува ме дали някой знае дали в България някъде се продава Ibanez RGR421EXFM и на каква цена, а ако има и хора с такива може да метнете едно мнение за китарата :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За информация на другите, които се интересуват: Тази китара, за жалост, не се предлага в България...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък за жалост? За да ти одерат кожата българските вносители ли? Ако си я избрал - значи имаш причини, надявам се една от тях да е факта, че си пипвал тази китара и тя те е накефила. Тогава поръчвай онлайн! Ако ли не - може би напразно точиш ред лиги и ред сълзи. Наглед хубав инструмент, но може да има доста трески за дялане. Потърси мнение от първа ръка и в чуждите форуми, щото ме съмнява някой от този форум да има такава, макар че не е много скъпа - тук общо взето пишат предимно пишлемета и флудват с некомпетентни мнения, рядко се обажда някой истински познавач, за жалост. Но знаеш ли от кой заек ще изскочи храста?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост съм нямал възможност да я усетя в ръцете си, но от всичко, което изчетох и гледах (като видео), останах с доста добри впечатления от китарата. Мерси за мненията :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си тогава RG321. Със сигурност е по-евтин, различава се само по цвят и адаптери, но пък от разликата в цената ще можеш да смениш поне единия адаптер. Имам такъв с EMG HZH4 и трябва да ти кажа, че съм много доволен. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича над мене е прав.... имам 321 модела в графитено и направо изкъртва отсвякъде просто опростена китара, адски удобна и за цената си е най-добрата.Просто нямаш грижи, а за адптрите хммм те са хай-аутпут, няма хъмове или поне са доста ограничени и според мене стават, но това си е лично мнение. Просто пробвай тази на спокойствие и ще си прецениш.

1856a05c3f3ca17461647254350f26d7_120x90.jpg

Редактирано от synyster_vengeance
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.