Jump to content
Българският форум за музиканти

Ювиги


Burton

Recommended Posts

Здравейте!

 

Дойде време и ние да се престрашим да пусним малко наша музика :)

В случая става дума за уеко "лирично отклонение" от традиционния иначе за групата джангър...

 

Нещото носи работно заглавие "Балада 7/8" и можете да го изтеглите

ОТТУК

 

Още не сме му измислили постоянно заглавие, така че ако ви хрумнат някакви идеи, споделяйте на воля! :rolleyes:

 

 

Китарата и цигулката са записвани с микрофончетата за skypa-a, съответно на нашия китарист и моя милост...Пианата са записвани с The Grand от Yiwigi. По принцип парчето си има и барабани, изпълнявани надлежно от Katsko но поради невъзможността да ги запишем по домашно така лесно като другите инструмнти, ги няма в този демо запис...

Като вземете впредвид гореизложеното и добавите факта, че това ми е първия опит за смесване, се надявам да не се смеете много на звука :metalist::)

 

Това е май...

ще се радваме да споделите дали ви харесва, препоръки, критики, псувни и т.н. :)

 

 

П.С. Ако трябва да и сложим стилов етикет...май най-много му отива "лирично отклонение с далечен прогресарски подтекст, разрешено в небеизвестен про-български размер" :D

Абе най-добре преценете сами :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е, много яко и си е нашенско, макар и прогресивно :metalist:

 

само една забележка - вие си го и знаете - трябва мастеринг - цигулката е много тиха, а тук-таме избиват ниските на китарата.

 

иначе си е екстра - бравос :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е приятно и мелодично :lol: допада ми :lol:

и записа е доста добър имаики с в предвид с какво е правен :lol:

айде чакаме още пеньовки :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То с другите песновки е по-трудно, щото си трябват барабани, тресня :P и т.н....пък това в домашни условия е сложна работа! Надяваме се скоро наистина да има нещо сериозно обаче :)

 

:virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пусна малко по-специфични критики към пианото. Абе нещо хич не си личи, че е правено с The Grand... Много "тънко" звучи някак си, все едно е от играчка. Може би трябва малко да се пипнат настройки ли, в микса ли е работата - да звучи по-дървесно, по-богато.

 

Иначе парчето е супер! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е възможно да е от микса...възможно е да и от настройките - имайте предвид, че това е първи опит :headbang:

Радвам се че ви харесва парчето...това като че ли е по-важното за момента :metalist:

 

Споделете как да ги направя настройките и как да се постигне по-добър микс за пианото специално като става дума? Благодаря предварително :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора,изказвайте се за парчето моля,а не за микса,той е ясно че не е най-доброто...мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ;) , звучи ми като нещо от Heroes :happy: , но иначе ми харесва ;) ; а за заглавие ми идват само работи катоо.. Woodland Gloaming или Recreational Respite :headbang: .. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.