Jump to content
Българският форум за музиканти

Yngwie Malmsteen - Never Die (the Seventh Sign)


Ulian_Borisov

Recommended Posts

Ето един мой кавър на Ингви, записвах го точно 5 часа (барабани, ритъм китара, орган, вокали-(измъчиха ме) и соло китара, разбира се. Знам, че не е много сполучливо, но за 5 часа толкоз :cheers2: Приятно слушане :rocker:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнооо добре човече адмирации от мен :cheers2: и за китарата и за вокалите Майкъл Висцера може да те почерпи неколко Джака, много яко си ги избацал :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я слушал тъя песен, защото съм антифен на Пингви и производните му. Затова не мога да сравнявам с оригинала.

Но това което чувам от теб звучи много убедително и добре направено! Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам самичък в нас (тъй като не мога да си намеря група, за съжаление), даааа. :hysterical::hysterical: При интерес, ще постна и още мои кавъри на различни групи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления :metalist: !!! Yngwie Malmsteen ми е любимият китарист и не всеки може да му направи кавър ...всичко е много яко китарите ,вокалите нямам думи :) ...имаме си още един невероятен талант във форума :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;):surprise::) Верно ли си само на 20? Продължавай в същия дух размазваш :surprise: Един съвет ако си фен на Ингви - обърни внимание ( ако не си досега де ) не само на " хватките" му в хармоничния минор и фригийски лад които са всеизвестни, но и в интерпретациите му на блус скалата. И още един съвет като правиш кавъри - не ги свири 1:1 защото това не е кавър - опитай се да измислиш нещо твое - не е трудно сигурен съм че имаш доста идеи защото видях че правиш собствена музика, което е страхотно - в това е смисъла :bravo: А за да бъдеш и оригинален посъбери влияния и от други китаристи не само от Ингви...просто препоръки предоставени с големи симпатии! :bravo:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радва ,че има такива талантливи младежи. Дано си намериш група и успееш да реялизираш мечтите си. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.